אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועידת לונדון

"הברקזיט לא ישנה את הרעב של אנשי עסקים בריטים לעבוד עם ישראל"

כך אמר שגריר בריטניה בישראל דיוויד קוארי בקוקטייל הפתיחה החגיגי של ועידת לונדון לטכנולוגיה וחדשנות של כלכליסט. וונדי טאן וויט, מייסדת פלטפורמת בניית האתרים MoonFruit: "בריטניה היא המקום להקים בו סטארט-אפ"

17.11.2016, 12:04 | עומר כביר, לונדון

"הברקזיט לא ישנה את הרצון של בריטניה לעבוד עם ישראל ועם יזמים ישראלים" – כך אמר שגריר בריטניה בישראל, דייוויד קוארי, בקוקטייל הפתיחה החגיגי של Mind The Tech, ועידת לונדון לטכנולוגיה וחדשנות של "כלכליסט", שנערך במטה KPMG בלונדון.

קראו עוד בכלכליסט

"הרבה דברים ישתנו עם הברקזיט", הוסיך קוארי. "אבל מה שלא ישתנה זה הרעב של הממשל הבריטי לעבוד עם ישראל, והרעב של עסקים בריטיים לעבוד עם ישראל. הקשר שלנו טוב מאי פעם – כל המחקר, ההשקעות ושיתופי הפעולה שלנו נמצאים ברמת שיא. אבל רק גרדנו את פני השטח של מה שאנחנו יכולים לעשות יחד".

אורחי ועידת לונדון, צילום: אוראל כהן אורחי ועידת לונדון | צילום: אוראל כהן אורחי ועידת לונדון, צילום: אוראל כהן

יו"ר אזור לונדון ב-KPMG, קווין סמית, הבטיח: "בריטניה פתוחה לעסקים, למרות הברקזיט. אני עובד עם הרבה ארגונים שרוצים להיות חלק ממסחר בינלאומי ואני מזמין אתכם לעשות כאן עסקים. אני משוחד, אבל לונדון היא העיר המרגשת בעולם. היא מביאה יחדיו את כל החדשנות הנפלאה, חברות גדולות, קטנות, חברות טכנולוגיה, במטרה לעשות שינוי באופן שבו אנחנו נעים קדימה. בשנה שעברה הושקעו 2 מיליארד דולר בטכנולוגיה בבריטניה, וזה מקום נהדר לעשות בו עסקים".

וונדי טאן ווייט, מייסדת MoonFruit ושותפה ב- Entrepreneur First, סיפרה גם היא על החשיבות שיש לעולם ההייטק בכלכלה הבריטית. "בשנה שעברה, הכלכלה הדיגטלית בבריטניה גדלה ב-32%, יותר מכל תחום אחר", היא אמרה. "ויותר השקעות הגיעו לבריטניה מאשר לכל מדינה אחרת באירופה. זה המקום להקים בו סטארט-אפ".

 , צילום: אוראל כהן צילום: אוראל כהן  , צילום: אוראל כהן

 , צילום: אוראל כהן צילום: אוראל כהן  , צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות