אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
העבודה המפתיעה של שחקן הבייסבול המצטיין: אינסטלטור צילום: איי פי

העבודה המפתיעה של שחקן הבייסבול המצטיין: אינסטלטור

מייקל פולמר, הפיצ'ר של קבוצת הבייסבול דטרויט טייגרס הוכתר לרוקי של השנה הודות לסטטיסטיקות אדירות, אולם הוא לא מתכוון להתענג בזוהר הפרס לזמן רב. הוא צפוי לחזור לעבודתו כשרברב בזמן הפגרה

17.11.2016, 10:57 | שירות כלכליסט
מייקל פולמר, הפיצ'ר של קבוצת הבייסבול דטרויט טייגרס הוכתר לרוקי של השנה הודות לסטטיסטיקות אדירות, אולם הוא לא מתכוון להתענג בזוהר הפרס לזמן רב, יש לו עוד עבודה לעשות. לפי אנתוני פינץ' מהעיתון דטרויט פרי פרס, לא מדובר על אימונים לחיזוק הכישורים שלו, אלא חזרה לעבודה שלו כשרברב בזמן הפגרה.

קראו עוד בכלכליסט

מייקל פולמר. "השרברבות עוזרת לי לחזור לכושר", צילום: איי פי מייקל פולמר. "השרברבות עוזרת לי לחזור לכושר" | צילום: איי פי מייקל פולמר. "השרברבות עוזרת לי לחזור לכושר", צילום: איי פי

פולמר החל לעבוד כשרברב ב-2015, כשעזר לדוד של חבר קרוב בעסק השרברבות שלו סיירוס רייט פלטמינג, ביוקון, אוקלהומה. כשלארי רייט, הבוס של פולמר התקשר אליו וביקש ממנו עזרה בעבודה, הוא הסכים. הוא עובד מאז. "אני ממשיך לעשות את זה, זה מהנה", אמר לעיתון.

לפי הדיווח, פולמר עוזר באספקטים הפיסיים יותר של העבודה, כמו חפירת בורות עמוקים ועבודה עם המקדח. רייט סיפר כי לקח לפולמר קצת זמן ללמוד כיצד לעבוד עם המכשירים ולהכיר את הטרמינולוגיה, אך הוא הסתגל בלי בעיות.

פולמר, שהרוויח בחוזה הרוקי שלו 507 אלף דולר ב-2016, אומר שהעבודה הפיסית עוזרת לו להתכונן לאימונים בפגרה. "זה אימון מסוג שונה. חפירה של בורות כל הזמן, כך שזה אימון מסוג שונה, וזה עוזר לפני שמתחילים להתאמן לקראת העונה".

רייט אמנם משלם לפולמר על עבודתו, אך הוא מאמין שהוא עובד כי זה בטבע שלו. "זה מפתיע אותי, כי אני חושב שהוא בחור צנוע מטבעו. הוא הרי לא מרוויח אצלי קרוב למה שהוא מרוויח על המגרש. אז אני חושב שזה שומר עליו מקורקע".

לפי איך שקריירת הבייסבול שלו התחילה, לא נראה שפולמר יצטרך להמשיך לעבוד בפגרה, אך הוא כנראה ימשיך בכל זאת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות