אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יש דד ליין: העברת מילאן לידי המשקיעים הסינים תתבצע עד ה-13 בדצמבר צילום: רויטרס

יש דד ליין: העברת מילאן לידי המשקיעים הסינים תתבצע עד ה-13 בדצמבר

הסאגה המתמשכת סביב עתידה של קבוצת מילאן צפויה להסתיים בחודש הבא, זאת לאחר שהמשקיעים הסינים המעוניינים לרכוש את הקבוצה האיטלקית הודיעו על היעד להשלמת העסקה

20.11.2016, 16:24 | שירות כלכליסט

הסאגה המתמשכת סביב עתידה של קבוצת מילאן צפויה להסתיים בחודש הבא, זאת לאחר שהמשקיעים הסינים המעוניינים לרכוש את הקבוצה האיטלקית הודיעו כי בכוונתם להשלים את העסקה עד ה-13 בדצמבר.

קראו עוד בכלכליסט

בחודש אוגוסט הודיעה פינאינווסט, חברת האחזקות שבבעלותה מילאן, כי הסינים חתמו על הסכם ראשוני לרכישת המועדון. פינאינווסט, שבשליטת ראש ממשלת איטליה לשעבר סילביו ברלוסקוני, טענה כי הרכישה מעניקה לקבוצה שווי של 740 מיליון יורו (817 מיליון דולר), כולל חוב של 220 מיליון יורו. ההסכם עבור 99.93% של פינאינווסט במועדון, היה צפוי להיסגר עד סוף השנה הנוכחית.

המשקיעים, הפועלים תחת שם הגג SES, כוללים את האיקשיה קפיטל, תאגיד הפיתוח וההשקעות של המדינה, ובראשם עומד יונגהונג לי, יו"ר חברת הניהול. לפי פינאינווסט, משקיעים נוספים יצטרפו לרכישה, ביניהם חברות ממשלתיות וחברות הפועלות בסקטורי הפיננסיים והתעשייה.

שחקני מילאן. יש תאריך להשלמת העסקה, צילום: גטי אימג שחקני מילאן. יש תאריך להשלמת העסקה | צילום: גטי אימג' שחקני מילאן. יש תאריך להשלמת העסקה, צילום: גטי אימג

עם זאת, ההרכב מלא של קבוצת המשקיעים לא נחשף, ולפי סוכנות הידיעות רויטרס הוא עוד לא סוכם סופית. "אנחנו מאשרים שסגירת ההסכם צפויה בפגישת בעלי המניות של מילאן שמתוכננת להתקיים ב-13 בדצמבר", נמסר מהסינים.

ההצהרה התפרסמה לאחר שבתקשורת האיטלקית דיווחו שהסינים מתקשים לגייס את הכספים הנחוצים למילוי ההתחייבויות שלהם לפי ההסכם. המשקיעים שילמו כבר 100 מיליון יורו, בשני תשלומי נפרדים, ואמורים להוסיף 420 מיליון יורו נוספים להשלמת הרכישה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות