אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משרד הבריאות השמיד 38 ק"ג בשר במעדניית הדליקטסן בת"א צילום: עמית שעל

משרד הבריאות השמיד 38 ק"ג בשר במעדניית הדליקטסן בת"א

מדובר באחת מהמעדניות הפופולריות בעיר השייכת לקבוצת R2M שבבעלות רותי ומתי ברודו, שמחזיקים גם במסעדת הבראסרי, הוטל מונטיפיורי, קופי בר ובייקרי. דליקטסן: "המוצר היחיד שהושמד הוא 4 רגלי פרשוטו די פארמה מפוארות, איכותיות וטעימות"

20.11.2016, 18:54 | אורנה יפת

38 ק"ג בשר שהיה מיועד למכירה במעדניית "דליקטסן", ברחוב יהודה הלוי בתל אביב, הושמדו בהוראת משרד הבריאות. היום (א') ביצע הווטרינר המחוזי של לשכת בריאות תל אביב ביקורת במעדנייה והורה על השמדת הבשר. משרד הבריאות מסר כי "במהלך הביקורת נמצאו מוצרי בשר ממקור שאינו ידוע וללא תיעוד כנדרש".

קראו עוד בכלכליסט

דליקטסן היא מעדנייה פופולרית בתל אביב שכוללת בקומה הראשונה מעדנייה בה נמכר מזון מוכן לצריכה ביתית וחנות לממכר גבינות, לחמים, ממרחים ועוד. בקומה השנייה נמצאת המסעדה, הנחשבת לפופולרית בתל אביב. הדליקטסן משתייכת לקבוצת R2M שבבעלות המסעדנים רותי ומתי ברודו אשר בבעלותם גם מסעדת הבראסרי, הוטל מונטיפיורי, קופי בר, רוטשילד 12, ובייקרי.

משרד הבריאות מסר בהודעה מטעמו כי "ימשיך לנקוט צעדי אכיפה כנגד עסק המזון", ואף צירף הנחיות לרכישה נכונה של מוצרי בשר, דגים ועופות.

מהנהלת דליקטסן נמסר בתגובה: "חשוב לנו לדייק את אשר קרה היום בדליקטסן - המוצר היחיד שהושמד הוא 4 רגלי פרשוטו די פארמה מפוארות, איכותיות וטעימות. חשוב לציין כי לא נמצאו שום ליקויים תברואתיים כלשהם במעדנייה או במטבח המסעדה. ואנחנו גאים מאוד בכל המוצרים שאנו מוכרים".

 , צילום: עמית שעל צילום: עמית שעל  , צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות