אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ככה לא בונים חומה בין ארה"ב למקסיקו צילום מסך: Vimeo

PLAY

ככה לא בונים חומה בין ארה"ב למקסיקו

כל מה שעשוי לקרות וכנראה יקרה אם טראמפ יקים את החומה שלו, הפרסומת החדשה של אפל מפספסת, 100 שנה של מצלמות, שימוש חדש למקבוק פרו, וקנקן התה המפורסם בעולם

22.11.2016, 18:13 | נמרוד צוק

1. היו זמנים במקסיקו

מאז שדונלד טראמפ נבחר לנשיא, אחת השאלות שמטרידות לא מעט אנשים היא – האם הוא באמת יבנה את החומה שהבטיח להקים בין ארה"ב למקסיקו? איך היא תיראה? ומי ישלם עליה? הסרט הקצר MAMON עונה עליהן והרבה יותר. וב"הרבה יותר" אנחנו מתכוונים לקרב בין רובוט-טראמפ ענקי לבין תרנגולת.

2. הצד האפל

תקופת החגים הנוצריים מתקרבת, וכמו כולם אפל נערכת עם סרטון חדש ברוח הכריסמס, בניסיון לסיים את השנה עם מכירות קצת פחות גרועות של מכשירי אייפון. ניכר שהושקעו בו לא מעט משאבים, אם כי לא ברור למה שהגבר המבוגר והבודד המתגורר בהרים שמצוי במרכזו יחזיק בעצם במכשיר אייפון או איך זה אמור לשכנע מישהו לקנות אחד.

3. תגידו צ'יז

בשביל רוב בני האדם שחיים ב-2016, מצלמה היא אפליקציה בסמארטפון. אבל במשך יותר ממאה שנה מצלמות הפילם המכניות ואחריהן המצלמות הדיגיטליות היו אחת הטכנולוגיות בעלות ההשפעה הגדולה ביותר על התרבות, האמנות, העיתונות ועולם האופנה. הסרטון הבא נותן כבוד לכמה מהדגמים החשובים בהיסטוריה של הצילום.

4. למה? כי אני יכול

והיום בפינתנו החדשה ובעלת השם הארוך "דברים טיפשיים שאפשר לעשות עם הטאץ' בר של המקבוק פרו החדש": לשחק בדום.

5. זו כוס התה שלי

בסדר, קנקן. או אם לדייק "קנקן התה של יוטה", פריט מטבח שגרתי שכפי הנראה לא ידעתם על קיומו עד לשנייה זו, ושמראהו היומיומי לא מסגיר את היותו הוא קנקן התה המפורסם ביותר בעולם מאז המצאת הגרפיקה הממוחשבת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות