אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניימאר וברצלונה יועמדו למשפט על העלמת מס והונאה צילום: איי אף פי

ניימאר וברצלונה יועמדו למשפט על העלמת מס והונאה

תובעים של פרקליטות ספרד דרשו עונש מאסר של שנתיים לניימאר כחלק מתביעה נגד חלקו בשחיתות של החברה שהיתה מעורבת במעברו לברצלונה ב-2013

23.11.2016, 16:07 | שירות כלכליסט

תובעים של פרקליטות הספרדית דרשו עונש מאסר של שנתיים לניימאר כחלק מתביעה נגד חלקו בשחיתות של החברה שהיתה מעורבת במעברו לברצלונה ב-2013.

קראו עוד בכלכליסט

ניימאר. רוסיי, ניימאר ואביו של הכוכב הברזילאי יעמדו למשפט. הנשיא הנוכחי, ז ניימאר. רוסיי, ניימאר ואביו של הכוכב הברזילאי יעמדו למשפט. הנשיא הנוכחי, ז'וזפ מריה ברתמאו לא נדרש לעמוד למשפט. | צילום: רויטרס ניימאר. רוסיי, ניימאר ואביו של הכוכב הברזילאי יעמדו למשפט. הנשיא הנוכחי, ז

הדרישה היא לעונש מאסר לחמש שנים לנשיא ברצלונה לשעבר, סנדרו רוסיי וקנס של 8.4 מיליון יורו למועדון.

 

רוסיי, ניימאר ואביו של הכוכב הברזילאי יעמדו למשפט. הנשיא הנוכחי, ז'וזפ מריה ברתמאו לא נדרש לעמוד למשפט.

DIS, החברה שהחזיקה ב-40% מהכרטיס של ניימאר בתקופה בה שיחק בסנטוס, דורשת ענישה חמורה נגד החלוץ ונגד בכירים בברצלונה, שחשודים כי ביצעו את ההעברה של השחקן מסנטוס לקטאלוניה באופן לא חוקי. .

כמו כן, חברת ההשקעות הברזילאית דורשת פיצוי בגובה 195 מיליון יורו מברצלונה וקנס של 10 מיליון יורו על השחקן. תחילה הצדדים ניסו להגיע לפשרה וברצלונה הציעה 5.5 מיליון יורו לחברה, אך בסופו של דבר לא הושגו הסכמות.

בשנה שעברה חברו של ניימאר לקבוצה, ליאו מסי, נמצא אשם בהעלמת מס וקיבל עונש של 21 חודשי מאסר אותם המיר לקנס.

החברה טוענת כי ברצלונה והשחקן עצמו הלינו עמלות גבוהות במיוחד שהיו צריכות להיות משולמות במסגרת העסקה, וכי "הייתה הפרה גסה של כל התנאים שהוסכמו על ידי כולם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות