אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יינות ביתן מאחדת את המטה עם מגה בעזריאלי ראשונים צילום: אוראל כהן

בלעדי לכלכליסט

יינות ביתן מאחדת את המטה עם מגה בעזריאלי ראשונים

הקמעונאית השנייה בגודלה בארץ שכרה 3,400 מ"ר במגדל המשרדים ב־2.6 מיליון שקל בשנה

24.11.2016, 08:28 | דותן לוי

קבוצת יינות ביתן, הכוללת היום 188 סניפים בפריסה ארצית, תאחד את המטות שלה ושל רשת מגה, שאותה רכשה השנה, במרכז עזריאלי ראשונים בראשון לציון, כך נודע ל"כלכליסט".

החברה שכרה את הקומה ה־12 ואת מחצית הקומה ה־11 במגדל המשרדים לעשר שנים בעלות כוללת של כ־26 מיליון שקל, המשקפים דמי שכירות חודשיים של כ־63 שקל למ"ר. השטח הכולל עומד על 3,400 מ"ר ו־100 מקומות חניה. החוזה, שמתחיל במרץ 2017, כולל אופציית הארכה לעשר שנים נוספות. המטה של יינות ביתן מפוזר כיום בשלושה מתחמים: במרלו"ג שבקיבוץ אייל, במודיעין ובאשקלון.  

הדמיית פרויקט עזריאלי ראשונים הדמיית פרויקט עזריאלי ראשונים הדמיית פרויקט עזריאלי ראשונים

מדובר בעסקה שנייה משמעותית של עזריאלי במגדל בראשון לציון. בעבר דיווחה קבוצת אלקטרה כי תעביר את פעילות אלקטרה מעליות מאזור התעשייה המערבי בראשון לציון, ולשם כך שכרה 4,400 מ"ר משרדים ו־90 מקומות חניה במרכז עזריאלי ראשונים בתמורה לכ־30 מיליון שקל לתקופה של עשר שנים, המשקפים מחיר שכירות של כ־57 שקל למ"ר.

עזריאלי ראשונים משלב בין בניין משרדים וקניון. מגדל המשרדים מתנשא לגובה 15 קומות ושטחו הכולל 30,000 מ"ר. שטח כל קומה במגדל נחשבת לגדולה יחסית ועומדת על כ־2,300 מ"ר, דבר שיאפשר גם לחברות גדולות לרכז את מרבית פעילותן בקומה אחת. כמו כן לראשונה, ובשונה מנכסים אחרים של הקבוצה, תאפשר עזריאלי לשכור גם משרדים בבינוי מלא בגדלים מיוחדים של 100 – 350 מ"ר, זאת לנוכח ביקושים גדולים בקרב עסקים קטנים ויזמים לנכסים מסוג זה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות