אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מליסרון: עלייה של 5.8% בהכנסות משכירות ברבעון השלישי צילום: אוראל כהן

מליסרון: עלייה של 5.8% בהכנסות משכירות ברבעון השלישי

חברת הקניונים הגדולה בישראל סיימה הרבעון עם הכנסות של 272 מיליון שקל; הרווח הנקי עלה ב-17% לכ-130 מיליון שקל

24.11.2016, 10:06 | אורן פרוינד

מליסרוןחברת הקניונים הגדולה בישראל סיימה את הרבעון השלישי של 2016 עם עלייה בהכנסות וברווחים. סך ה-NOI, כולל נכסים שנרכשו (50% נוספים בעופר גרנד קניון באר שבע), הסתכם לכ-272 מיליון שקל ברבעון השלישי של 2016, גידול של כ-5.8% בהשוואה לרבעון המקביל. 

קראו עוד בכלכליסט

מליסרון הצליחה לרשום גם עלייה טבעית בנכסים הקיימים. ה-NOI מנכסים זהים עלה בתקופה לכ-256 מיליון שקל, עלייה של 2.8% ביחס לרבעון המקביל. העלייה נובעת בעיקרה משיפור בתוצאות הקניונים. בין הבולטים: קניון עופר רחובות, עופר גרנד קניון חיפה, קניון עופר דודג' סנטר, חוצות המפרץ outlet ועופר קניותר בנס ציונה, שהחברה סיימה לשפץ אותו בסוף שנת 2015.

אבי לוי מנכ"ל מליסרון, צילום: עינת לברון אבי לוי מנכ"ל מליסרון | צילום: עינת לברון אבי לוי מנכ"ל מליסרון, צילום: עינת לברון

בשורה התחתונה מליסרון דיווחה על FFO המייצג של הקבוצה של 147 מיליון שקל, עלייה של 10% לעומת הרבעון המקביל. מליסרון רשמה ברבעון השלישי עלייה של כ-17.1% ברווח הנקי לכ-130 מיליון שקל בהשוואה לכ-111.3 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. שיעור ההיוון המשוקלל (CAP RATE) הנגזר משווי הנדל"ן המניב של הקבוצה, נכון לסוף ספטמבר, עומד על 7.43%.

מליסרון, בשליטת קבוצת עופר השקעות ובניהולם של ליאורה עופר (יו"ר) ואבי לוי (מנכ"ל), מחזיקה ומנהלת 25 נכסים מניבים בשטח כולל של כ-693 אלף מ"ר שטחי השכרה המאוכלסים בשיעורי תפוסה של כ-97%. בין הנכסים המרכזיים של מליסרון: עופר הקריון, עופר רמת אביב, עופר גרנד קניון באר-שבע, עופר גרנד קניון חיפה, עופר רחובות, עופר גרנד קניון פתח-תקוה, עופר בילו סנטר outlet, פארק עופר פתח תקוה ועוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות