אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טרנד מיקרו: כך תגן על הארגון שלך בפני הדור החדש של פשעי סייבר

טרנד מיקרו: כך תגן על הארגון שלך בפני הדור החדש של פשעי סייבר

24.11.2016, 12:09 | בשיתוף טרנד מיקרו
כלי תקיפה המוצעים כשרות ( CaaS) הפכו נפוצים והשימוש בהם נמצא לאחרונה במגמת עליה משמעותית. פושעי סייבר לא מנוסים יכולים לרכוש כיום ברשת כלי פריצה מתקדמים ולהציע שרותי הפצת נוזקות ,פריצות לארגונים והתקפות שונות בלחיצת כפתור בלבד. ערכות הפשע המתקדמות אינן דורשות מאמץ או ניסיון קודם ומציעות לפושעים פוטנציאל לרווחים קלים ומשמעותיים.

הצטרפות שרותי כופרה Ransonware)) כשרות ( RaaS) לארסנל המתקפות המובנות שניתן להשיג ברשת לא הפתיעהואף תרמה לגידול משמעותי במתקפות כופר בלמעלה מ-172% רק במחצית הראשונה של 2016. וכך הסיכון שאיים עד כה על יחידים הפך למגמה שמאיימת על ארגונים בכל סדרי גודל.

המתקיפים מנסים לאתר את המידע שהארגון מחשיב כנכסים היקרים ביותר שלו: אנשי הקשר, מידע לגבי לקוחות ומכירות או נתוני ייצור קריטיים ומחזיקים בהם עד לתשלום כופר משמעותי. אי תשלום משמעו אובדן של מידע יקר זה שכרוך באובדן מכירות, בעיות תפעוליות או משפטיות וכמובן פגיעה במוניטין של הארגון.

מנהלי הארגון, ובכללם מנהלי המחשוב, אחראים לשמירת המידע הארגוני ואבטחתו בצורה הולמת. הם גם אחראים לחינוך כל עובדי הארגון כיצד להישמר ולשמור על המידע. מתקפות כופר מגיעות במגוון צורות וכך גם צורך האבטחה מפניהן חייב להיות כזה שידע להתמודד איתן. טרנד מיקרו גיבשה הגנה רבת שכבות שעוזרת לארגונים למזער את הסיכון שבהתקפות עוד בטרם הגיעו למערכות המידע ללא תלות בנקודת החדירה שבה השתמשו ההאקרים.

הגנת ארבע השכבות כוללת:

אינטרנט ודואר אלקטרוני – פתרון Deep Discovery של טרנד מיקרו חוסם כל התקפה מרושעת דרך האינטרנט או הדואר האלקטרוני או חבילת אופיס 365 של מיקרוסופט, הפתרון כולל Smart sandbox שניתן להתאמה ייחודית לאופי העבודה בארגון.

נקודות קצה – פתרון Office Scan של טרנד מיקרו, מנצל יכולת של Machine learning לומד את התנהגות המשתמש ומזהה אנומליות. בנוסף מציע שליטה באפליקציות והגנה על נקודות פגיעות שאותרו בארגון כך שהארגון ימוגן עוד לפני הגעתם של ההאקרים למידע הארגוני היקר.

רשת – פתרון Deep Discovery של טרנד מיקרו סורק ב 360 מעלות את הרשת הארגונית מזהה תנועות בתוך הרשת Lateral movement ושולח כל קובץ חשוד לבדיקה ב Sandbox .

שרתים– פתרון Deep Security של טרנד מיקרו מגן על שרתים פיזיים ושרתי ענן ממתקפות כופר ומונע מהמתקיפים להגיע למידע הארגוני.

תמיר סגל, מנהל פעילות טרנד מיקרו בישראל, צילום: גבריאל בהרליה תמיר סגל, מנהל פעילות טרנד מיקרו בישראל | צילום: גבריאל בהרליה תמיר סגל, מנהל פעילות טרנד מיקרו בישראל, צילום: גבריאל בהרליה

תמיר סגל, מנהל פעילות טרנד מיקרו בישראל אמר כי:"ספקי פתרונות התקפות הכופר כשרות ( RaaS) מסתמכים על ה"לקוחות" שלהם כדי להצליח לחדור למערכות המידע של ארגונים וכך להרוויח משמעותית מכספי הכופר. מגמה זו לא תעלם, להיפך היא צפויה להתרחב ולכן אנו מציעים לארגונים פתרון הוליסטי שנבחר לאחרונה על ידי גרטנר כפתרון האפקטיבי ביותר שניתן למצוא היום בשוק., בשילוב הכשרה וחינוך העובדים לעבודה זהירה, הקמת מערך גיבוי למידע הארגוני והטמעת פתרונות הגנה דוגמת הפתרון של טרנד מיקרו. ההשקעה בבניית מערך כזה תוכיח את עצמה בזמן קצר מאוד." כל הארגונים בישראל שהטמיעו השנה את הפתרון מדווחים על עצירה מלאה של כל התקפות הכופרה ללא יוצא מהכלל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות