אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גם Airbnb מתגייסת: מאפשרת להציע אירוח חינם למפוני השריפות צילום: גיל נחושתן

גם Airbnb מתגייסת: מאפשרת להציע אירוח חינם למפוני השריפות

החברה המתווכת בין שוכרים של יחידות דיור לבעלי בתים מציעה לישראלים את שירות מצב החירום שלה. השירות מאפשר להציע לשימוש דירות ללא תשלום למי שנזקק לכך עקב השריפה

25.11.2016, 17:05 | נמרוד צוק

Airbnb מתגייסת לסייע לנפגעי השריפות, ועל הדרך גם מקדמת את עצמה: החברה הפעילה בישראל את שירות מצב החירום שלה, שמאפשר לישראלים המפרסמים נכסים בשירות להציע אותם ללא לתשלום לאנשים שפונו מבתיהם, כמקום מגורים זמני.

לשירות המציע לינה בחינם למפונים לחצו כאן

השירות מוצע דרך דף מיוחד ובו רשימת הדירות המוצעות לשימוש, בשלב זה כ-130 במספר, כאשר ההשכרה כוללת פטור מעמלה עד ה-3 בדצמבר לכל מי שייקח חלק ביוזמה. התנאי היחידי הוא להציע את החדר או הדירה לנזקקים ללא עלות, כאשר למי שלא השכיר קודם לכן את הנכס דרך Airbnb מוצע סיוע בפתיחה מהירה של דף המקום.

השריפה בחיפה, אתמול, צילום: גיל נחושתן השריפה בחיפה, אתמול | צילום: גיל נחושתן השריפה בחיפה, אתמול, צילום: גיל נחושתן

שירות הסיוע לאסונות של האתר נוצר ב-2012, כאשר רבים מתושבי ניו יורק מצאו עצמם נטולי קורת גג לאחר שההוריקן "סנדי" פגע בעיר. מאז נעשה בו שימוש במקרים רבים של אסונות טבע, האחרון שבהם בצפון קרולינה שחלקים ממנה נפגעו מהוריקן "מת'יו" לפני חודשיים. בישראל זו הפעם הראשונה שבה הוא מופעל.

מי שיציע את ביתו דרך השירות, אומרים בחברה, יזכה להגנת תוכנית הביטוח הרגילה שלה ויוכל לסרב לאורחים שלא יראו לו מתאימים, כפי שנעשה בהשכרה רגילה. כדי לקדם את היוזמה החברה שלחה ביממה האחרונה פניות למשכירים המציעים דירות באיזורים הבטוחים בישראל עם הצעה לקחת בה חלק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות