אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלקום TV משיקה חבילה של 20 ערוצים בשפה הרוסית

סלקום TV משיקה חבילה של 20 ערוצים בשפה הרוסית

החברה תציע את החבילה במחיר של 29 שקל בחודש, אך בחצי השנה הראשונה זו תהיה פתוחה בחינם לכלל לקוחותיה

27.11.2016, 13:15 | אלירן מלכי

סלקום הודיעה היום (א') כי היא משיקה חבילת 20 ערוצים למגזר הרוסי בתוספת תשלום של 29 שקל. סלקום מתחילה להתרחק ממודל הטלוויזיה הצרה עליה היא הכריזה לפני שנתיים ומנסה לנגוס באיטיות במצבת הלקוחות של HOT ו-yes.  

קראו עוד בכלכליסט

בסלקום טוענים כי על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, יש כיום בישראל כ-375 אלף משקי בית הדוברים רוסית ומסקר שערכה החברה עולה לטענתה כי אותם משקי בית סבורים שרמת המחירים שהם משלמים כיום בטלוויזיה הרב ערוצית גבוהה מדי.

בין הערוצים שמושקים בחבילת הערוצים למגזר הרוסי: Channel One Russia Worldwide, RTR-Planeta, RTVi, Bestseller, DOM KINO, Planeta HD, VREMYA Carousel International, Mult, Muzyka Pervogo TV ,Music Box Russia ועוד. בחצי שנה הראשונה החבילה תהיה פתוחה לכלל הלקוחות ולאחר מכן תינתן בתוספת תשלום.

ניר שטרן, מנכ"ל סלקום, אמר כי "אנחנו נחושים להביא את סלקום tv לכלל הציבור במדינת ישראל. חבילת הערוצים לישראלים דוברי רוסית נבחרה בקפידה ובהתאם לאסטרטגית סלקום tv להביא לצופים רק את מה שהם צריכים במחיר הטוב בישראל ולאפשר חוויית צפיה מושלמת".

ניר שטרן, מנכ"ל סלקום, צילום: סיון פרג ניר שטרן, מנכ"ל סלקום | צילום: סיון פרג', בועז אופנהיים ניר שטרן, מנכ"ל סלקום, צילום: סיון פרג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות