אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הוארך מעצרם של חלק מהחשודים בהונאת חברות מחו"ל צילום: שאטרסטוק

הוארך מעצרם של חלק מהחשודים בהונאת חברות מחו"ל

לפי החשד, המעורבים פעלו במסגרת חברת אופציות בינאריות שביצעה הונאות רחבות היקף כלפי חברות ואנשים פרטיים בחו"ל; בין העצורים - אח של כדורגלן עבר מפורסם

28.11.2016, 21:00 | נעמי צורף
הוארך בשבוע מעצרו של אחיו של כדורגלן העבר המפורסם שנעצר הבוקר, יחד עם חשודים נוספים, בחשד שהפעילו רשת העוסקת בביצוע הונאות כלפי חברות בחו"ל. בנוסף, הוארך מעצרם של חלק מהחשודים בפרשה. כל החשודים הובאו להארכת מעצרם בפני השופט עמית מיכלס בבית משפט השלום בראשון לציון.

ככל הנראה, עיקר הפרשה הוא סביב החשד כי המעורבים פעלו במסגרת חברת אופציות בינאריות שביצעה הונאות רחבות היקף כלפי חברות ואנשים פרטיים בחו"ל. ה"עוקץ" התבצע בין היתר על ידי יצירת מצגי שווא שתכליתם העברת כספים מחשבונות החברות לחשבונות המצויים ברשות מי מהמעורבים, תוך הסתרת הכספים מרשויות האכיפה. העבירות המיוחסות לחשודים הן הלבנת הון, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, זיוף בנסיבות מחמירות וקשירת קשר לפשע.

אתמול, בסביבות השעה 3:00 הגיעו חוקרי להב 433 לבתיהם של החשודים וערכו חיפושים בבתיהם באשדוד, נתניה, תל אביב-יפו, רמלה, טירה, גבעתיים, גן יבנה ואשקלון וכן בבתי עסק ובמספר דירות, אשר על פי החשד שימשו לביצוע העבירות. במסגרת פעילות המשטרה נתפסו מחשבים ניידים, טלפונים סלולריים, כסף, מסמכים וחומרים הרלוונטיים לחקירה וכן נלקחו החשודים לחקירה ביחידה.

החקירה מנוהלת בשיתוף פעולה עם יחידת יהלום ברשות המסים ובסיוע רשות ניירות ערך, ומלווה על ידי פרקליטות מחוז דרום (פלילי).

בא כוחו של אחיו של כדורגלן העבר, עו"ד ארז אבוהב, מסר בתגובה: "החשוד אותו אני מייצג אינו קשור לרשת כזו או אחרת ואין לו הידע הפיננסי המתבקש לפי החשדות. מדובר בחשד ראשוני שלדעתי יתפוגג בהמשך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות