אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יש חיים אחרי קריסת אי.די.בי: חיים גבריאלי מונה לסגן יו"ר Aon ישראל צילום: אוראל כהן

יש חיים אחרי קריסת אי.די.בי: חיים גבריאלי מונה לסגן יו"ר Aon ישראל

גבריאלי שימש כמנכ"ל אי.די.בי בתקופה שבה קרסה החברה תחת שליטתו של נוחי דנקנר, והמשיך לכהן כשנה וחצי גם תחת הבעלים החדשים אדוארדו אלשטיין

29.11.2016, 10:06 | גולן חזני

חיים גבריאלי, מנכ"ל אי.די.בי לשעבר, מונה לסגן יו"ר איאון (Aon) ישראל. במסגרת תפקידו יפעל גבריאלי להרחבת פעילות החברה והעמקת אחיזתה בשוק הביטוח, במיוחד בקרב חברות ישראליות בעלות פעילות גלובלית.

קראו עוד בכלכליסט

גבריאלי שימש כמנכ"ל אי.די.בי בתקופה שבה קרסה החברה תחת שליטתו של נוחי דנקנר, והמשיך לכהן כשנה וחצי גם תחת הבעלים החדשים אדוארדו אלשטיין ומוטי בן משה. איאון היתה הגוף שניהל עבור אי.די.בי את מכירת כלל ביטוח, שלא נמכרה בסופו של דבר.

גבריאלי כיהן עד לאחרונה כמנכ"ל אי.די.בי פתוח ובין תפקידיו בקבוצה כיהן, בין השאר, גם כיו״ר דירקטוריון וכדירקטור, במשך 12 שנים, בחברות שונות מקבוצת אי.די.בי, במגוון תחומי פעילות, ביניהן: שופרסל, מודיעין אנרגיה, אלרון, אי.די.בי תיירות. בעברו כיהן גבריאלי גם כיועץ לשר האוצר אברהם (בייגה) שוחט.

יו"ר איאון ישראל אילן בק אמר כי "מינויו של גבריאלי מהווה חיזוק משמעותי לחברה - בכלל, ובקרב לקוחות ישראליים בעלי פעילות גלובלית - בפרט. אין לי ספק שניסיונו הרב והמגוון של חיים בתחומי המשק השונים והניסיון הניהולי העשיר שלו, יסייעו לנו לקדם את עסקי החברה ולמנף את יכולותיה".

חיים גבריאלי, צילום: אוראל כהן חיים גבריאלי | צילום: אוראל כהן חיים גבריאלי, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות