אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת 3I מאשרת: קיו הולדינגס רוכשת את דגניה סיליקון צילום: גיל נחושתן

נחשף בכלכליסט

קבוצת 3I מאשרת: קיו הולדינגס רוכשת את דגניה סיליקון

בהודעה מאשרת חברת ההשקעות הבריטית-אמריקאית את הפרסום בכלכליסט. החברה הממוזגת תעניק שירותי פיתוח וייצור רוחביים בתחומי הפעילות שלהם במכשור הרופאי

29.11.2016, 10:19 | גולן חזני

קבוצת 3I מאשרת היום (ג') בהודעה לעיתונות את הפרסום בכלכליסט ומודיעה על רכישת דגניה סיליקון ע"י החברה הבת קיו הולדינגס (Q HOLDINGS).

בהודעה מפרטת חברת ההשקעות הבריטית-אמריקאית את פעילותה של דגניה סיליקון, מכירות של 85 מיליון דולר בשנה והעסקת 1,700 עובדים בארבע מדינות ובשלושה תחומי פעילות עיקריים, וקובעת כי החברה הממוזמגת תעניק שירותי פיתוח וייצור רוחביים חסרי תקדים בתחומי הפעילות שלהם במכשור הרופאי.

דגניה סיליקון, צילום: גיל נחושתן דגניה סיליקון | צילום: גיל נחושתן דגניה סיליקון, צילום: גיל נחושתן

רנדי רוס, יו"ר קיו הולדינגס אמר: "אנו גאים ברכישה הזו. הפעילות של שתי החברות משלימות זו את זו בצורה מוחלטת. הרכישה היא אבן דרך משמעותית ביותר עבור קיו הולדינגס. היא תגדיל משמעותית את האיכות והמגוון של המוצרים שלנו ללקוח הגלובלי, הודות למחלקת המחקר ופיתוח המעולה של דגניה".

רמי זייצ'ק מנכ"ל דגניה סילקון אמר כי הוא גאה באיחוד הכוחות של עובדי דגניה עם קיו הולדינגס "בצעד משמעותי עבור הצמיחה של דגניה".

את העיסקה הוביל בנק ההשקעות וולס פארגו. ההודעה איננה מציינת את סכום הרכישה אולם כפי שפורסם בכלכליסט מדובר על 200-250 מיליון דולר. הפער נובע מתשלום עתידי ועמידה באבני דרך.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות