אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גפני: לדחות את היעד להעלאת גיל הפרישה לנשים בשלושה חודשים צילום: אלכס קולומויסקי

גפני: לדחות את היעד להעלאת גיל הפרישה לנשים בשלושה חודשים

יו"ר ועדת הכספים מבקש משר האוצר, משה כחלון, לדחות את העלאת גיל הפרישה לנשים מ-62 ל-64 המתוכננת בתחילת 2017 לחודש אפריל 2017 כדי שאפשר דיון מעמיק במסקנות הוועדה שעסקה בנושא

29.11.2016, 13:44 | עמרי מילמן

יו"ר וועדת הכספים, משה גפני, סירב לקבל את חוברת המסקנות מהוועדה לבחינת העלאת גיל הפרישה לנשים. גפני הדגיש כי מבחינתו כי אין משמעות לקבלת המסקנות מאחר ושר האוצר, משה כחלון, לא אישר אותן. גפני ביקש מנציגת האוצר, סגנית הממונה על התקציבים יעל מבורך, לקבל את הסכמתו של כחלון לדחות בשלושה חודשים (מינואר 2017 לאפריל 2017) את כניסת החוק הקובע כי גיל הפרישה יעלה מ-62 ל-64. ח"כ שלי יחימוביץ תמכה בסירובו של גפני לקבל המסקנות.

קראו עוד בכלכליסט

לטענתו של גפני הדחייה הכרחית מאחר ומסקנות הוועדה הוגשו באיחור, בסוף ספטמבר, זאת לאחר דחייה של שלושה חודשים שקיבלה הוועדה.

יו"ר ועדת הכספים, משה גפני, צילום: אלכס קולומויסקי   יו"ר ועדת הכספים, משה גפני | צילום: אלכס קולומויסקי יו"ר ועדת הכספים, משה גפני, צילום: אלכס קולומויסקי

בוועדה מבקשים לדון בנושא רק לאחר שכחלון יביא לוועדה המלצות שהוא תומך בהן. עם זאת, כחלון כבר הודיע כי למרות שמסקנות הוועדה טובות הוא מבקש להגיע להסכמות רחבות יותר, כאלו שאמורות להגיע באמצעות דיון בוועדה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות