אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שוב זיהום בחומוס שמייצרת סלטי שמיר למותג הפרטי של שופרסל

שוב זיהום בחומוס שמייצרת סלטי שמיר למותג הפרטי של שופרסל

שופרסל הודיעה על חשש לחיידקי ליסטריה במספר יחידות ששווקו לציבור ממוצר חומוס מותג שופרסל במשקל קילוגרם, תאריך תוקף אחרון לשימוש 5.1.17

29.11.2016, 14:11 | נורית קדוש
שלושה חודשים בלבד חלפו מאז התגלה זיהום סלמונלה בסלטים שמייצרת חברת סלטי שמיר למותג הפרטי של שופרסל, ושוב נרשם חשש לזיהום.

קראו עוד בכלכליסט

שופרסל הודיעה היום (ג'), כי עודכנה על ידי חברת סלטי שמיר, יצרנית מוצרי חומוס שופרסל, כי קיים חשש לחיידקי ליסטריה במספר יחידות ששווקו לציבור ממוצר - חומוס מותג שופרסל במשקל קילוגרם, קוד מוצר 7296073224600. תאריך התוקף האחרון לשימוש הוא 5.1.17.

שופרסל עדכנה את משרד הבריאות בפרטי האירוע ומסרה כי פרט למוצר הספציפי בתאריך הנקוב בלבד, כל יתר מוצרי החברה בטוחים לשימוש. לקוחות שרכשו את המוצר יוכלו לפנות לקבלת החזר כספי בגינו. עוד נמסר כי שיווק המוצר בוצע לאחר קבלת אישורי תוצאות מעבדה תקינות כמקובל. ההודעה הגיעה לאור בדיקות מעבדה נוספות שבוצעו במהלך חיי מדף, באופן יזום על ידי הספק, לצורך הגברת בקרת האיכות של המוצר.

חומוס של סלטי שמיר לשופרסל חומוס של סלטי שמיר לשופרסל חומוס של סלטי שמיר לשופרסל

לאחרונה ביצעה חברת סברה של שטראוס ופפסיקו ריקול לחומוס מתוצרתה בארה"ב מחשש לליסטריה.

מסלטי שמיר נמסר: "בבדיקה שערכנו גילינו כי במשלוח אחד של חומוס 1 ק"ג ששווק לרשת שופרסל בלבד נתגלה חשד לליסטריה. מדובר בבדיקה נוספת מעבר לבדיקות מעבדה הדוקות שערכנו לפני שיגור המוצרים שהראו שהמוצרים תקינים. המשלוח בן 340 מוצרים, חולק למספר קטן של חנויות מהם מרבית המוצרים כבר נאספו. משנודע לנו החשד הודענו על כך מיידית – הן לרשת שופרסל שמסירה את המוצר מהמדפים והן למשרד הבריאות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות