אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחזיקי האג"ח באורתם סהר דחו את ההצעה של אסיאג-אלוני

מחזיקי האג"ח באורתם סהר דחו את ההצעה של אסיאג-אלוני

פירמת בייקר טילי שייעצה למחזיקים טענה כי ההצעה טובה פחות מפירוק החברה

29.11.2016, 19:11 | גולן חזני

מחזיקי האגח של אורתם סהר דחו כמעט פה אחד את ההצעה שהגישו חנן אסיאג, אמנון אמר ורענן אלוני. הדחייה באה לאחר שהיועצים הכלכליים של הנציגות איציק עידן ועומר סרבינסקי מפירמת בייקר טילי טענו כי ההצעה פחות טובה אפילו מפירוק החברה. 

קראו עוד בכלכליסט

ההצעה כוללת רכישת 100% ממניות החברה כאשר במידה שההצעה היתה מאושרת בכוונתם לברור בין הפרויקטים הקיימים, כך שב-13 מהפרויקטים הביצוע יימשך כרגיל, ב-5 פרויקטים אחרים הביצוע יופסק והביצוע ביתר הפרויקטים – 18 במספר, יוכרע בהמשך, בהתאם להסכמות שיתקבלו עם היזמים מזמיני העבודות.

על פי ההצעה שנדחתה, ההסדר הכספי לקופת הסדר הנושים שתנוהל על ידי הנאמנים יכלול תשלומים שייגבו מהחברות השונות בהיקף של כ-10 מיליון שקל מ-5 פרויקטים. תקבולים אלה יועברו לקופת הקפאת ההליכים עד לפירעון בסכום של 20 מיליון שקל כאשר לאחר מכן יועברו הכספים לחברות.

עוד נאמר בהצעה שמכל רווחי החברות בתקופת ההסדר אשר יעברו סכום מצטבר של 150 מיליון שקל ועד 200 מיליון שקל, ישלמו החברות 40% לקופת ההסדר. החל מחודש מרץ 2017 כל פרויקט חדש שיכנס לחברות לא ייכלל בתחשיבי הרווח הללו. המחזיקים דחו כאמור את ההצעה על הסף והיועץ המשפטי אופיר נאור העביר להם שורה של דרישות לשיפור ההצעה.

נאמן אורתם סהר שאול ברגרזון נאמן אורתם סהר שאול ברגרזון נאמן אורתם סהר שאול ברגרזון

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות