אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צפו: באמצע מהדורת החדשות - השתלטות עוינת על ערוץ 2 ו-10

צפו: באמצע מהדורת החדשות - השתלטות עוינת על ערוץ 2 ו-10

צופים בכמה מקומות ברחבי הארץ דיווחו על פריצה לשידורי ערוצים 2 ו-10 - באמצע מהדורת החדשות שודר סרטון ובו מסרים אנטי-ישראליים, על רקע צילומים של השריפות האחרונות

29.11.2016, 21:59 | אלירן מלכי ו-ynet

השתלטות עוינת: צופים בצפון הארץ ובאזור ירושלים התלוננו הערב (ג') על סרטוני תעמולה פלסטיניים ששודרו בערוצים 2 ו-10. צופי HOT סבלו במשך 2.5 דקות בבעיות צפייה בערוץ 10 בעקבות המתקפה. צופי סלקום TV ו-yes לא חוו בעיות.

"השתלטו לנו על ערוץ 2 באמצע החדשות והעלו סרטון מפחיד", כתבה הגולשת אופירה מאזור ירושלים. גולש אחר כתב למייל האדום של ynet על "השתלטות על ערוץ 2", שבמהלכה הוצג סרטון עם תמונות של השריפות בחיפה ושל כיפת הסלע עם הכיתוב "אללה הוא האלוהים הגדול".

גולש נוסף מנצרת כתב כי נקטעו השידורים בערוצים 2 ו-10. "בהתחלה היה מסך שחור וקולות פיצוץ ואחר כך תמונות מהשריפה האחרונה וקריאות "אללה הוא אכבר" וכתוביות בעברית - 'אללה הוא כביר', 'זה עונש מאלוהים', 'נשרפו לבבות'. זה היה ממש מפחיד".

 

זו לא הפעם הראשונה שגורמים ערביים משתלטים על הערוצים הללו - מקרה זהה אירע ב-2012 כשארגון חמאס שידר סרטי תעמולה נגד צה״ל וסרטים שנועדו להפחיד את הציבור הישראלי.

מ- yes נמסר: "לכל לקוחות yes השידורים הועברו כסדרם ולא היתה כל הפרעת צפייה". מחברת HOT והרשות השנייה טרם נתקבלו תגובות לדברים.

מהרשות השנייה נמסר כי ״מדובר בהשתלטות עוינת על הלווין המעביר את השידור. אנו רואים בחומרה פעילות כזו שהיא בעלת רקע חבלני ופועלים בהתאם מול גורמי אכיפת החוק ומערכת הביטחון. במקביל נעשתה השתלטות מחודשת על השידור בתוך זמן קצר״. מערוץ 2 ו-10 לא נמסרה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות