אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צ'לסי שילמה "דמי שתיקה" לכדורגלן שעבר תקיפה מינית

צ'לסי שילמה "דמי שתיקה" לכדורגלן שעבר תקיפה מינית

ה"טלגרף" מדווח כי שחקן נוער לשעבר איים לחשוף בפומבי את ההאשמות נגד הסקאוט המנוח אדי הית', שתקף אותו מינית בצעירותו

01.12.2016, 11:38 | שירות כלכליסט

קבוצת הכדורגל צ'לסי שילמה, לפי הדיווחים, לשחקן נוער לשעבר על מנת להבטיח את שתיקתו לאחר שהתלונן על תקיפה מינית מצד צייד הכישרונות הראשי לשעבר של המועדון. 

קראו עוד בכלכליסט

לפי הטלגרף, ההסכם כל כך נוקשה שלאף אחד מהצדדים לא מותר להודות בקיומו, אך הקבוצה לא הכחישה את הטענה כשנשאלה על ידי העיתון. לפי הטלגרף, ההסכם כל כך נוקשה שלאף אחד מהצדדים לא מותר להודות בקיומו, אך הקבוצה לא הכחישה את הטענה כשנשאלה על ידי העיתון. לפי הטלגרף, ההסכם כל כך נוקשה שלאף אחד מהצדדים לא מותר להודות בקיומו, אך הקבוצה לא הכחישה את הטענה כשנשאלה על ידי העיתון.

הכדורגל האנגלי עבר השבוע טלטלה קשה לנוכח הגילויים על תקיפות מיניות נגד שחקנים צעירים מצד מספר מאמנים, ביניהם בארי בנל, מאמן הנוער לשעבר של קרו אלכסנדרה.

בעקבות החשיפה, פצחו בהתאחדות הכדורגל האנגלית בחקירה עצמאית של המקרים. בעיתון "טלגרף" מדווחים שצ'לסי מואשמת ששילמה "דמי שתיקה" לשחקן נוער לשעבר שאיים לחשוף בפומבי את ההאשמות נגד הסקאוט המנוח אדי הית', שתקף אותו מינית בצעירותו.

לפי הדיווח, הכסף שולם לשחקן לשעבר, במהלך שלוש השנים האחרונות, זאת בתנאי שהוא, משפחתו ועורכי דינו לא ידונו בפומבי בהאשמות. לפי ההסכם, המועדון לא הודה באשמה.

לפי ה"טלגרף", ההסכם כל כך נוקשה שלאף אחד מהצדדים לא מותר להודות בקיומו, אך הקבוצה לא הכחישה את הטענה כשנשאלה על ידי העיתון.

במועדון אישרו כי הם חוקרים עובד לשעבר בשל האשמות התעללות ישנות. "מועדון הכדורגל צ'לסי שכר פירמת עורכי דין חיצונית שתבצע חקירה בנודע לעובד במועדון בשנת ה-70, שכבר הלך לעולמו", נמסר בהצהרה שמסרה הקבוצה. "המועדון יצר קשר עם ההתאחדות כדי להבטיח סיוע ככל האפשר לחקירה הרחבה. זה כולל העברת כל פיסת מידע להתאחדות שתעלה מהחקירה שלנו".

בעיתון ציטטו מקור, שאמר: "הקרבן חושב שיש קרבנות נוספים, אך המקרה מעולם לא פורסם והחקירה יושבה. מדובר על ההאשמות חמורות ביותר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות