אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חלית? נפצעת? גלה למה צילום: יוטיוב

PLAY

חלית? נפצעת? גלה למה

ל"מחולל הסיבות לאסונות" תשובה לכל שאלה, ווס אנדרסון מגייס את כל החוש האסתטי שלו לפרסומת חדשה ל-H&M, הטפילים המפחידים בעולם, איטלקים עושים זאת טוב יותר, וקיפאון באצטדיון

01.12.2016, 17:00 | נמרוד צוק

1. מזל נאחס? דבר עם הרב שלמה "האינטרנט"

האם מישהו מיקיריכם הלך לעולמו בנסיבות טרגיות? איבדתם את חסכונותיכם בהימור גרוע בבורסה? דפקתם את האצבע הקטנה בשולחן? "מחולל הסיבות לאסונות" יעזור לכם למצוא את מי להאשים (למשל "הפמיניסטיות" או "המזנון של אייל שני"), ואם דרך פעולתו מזכירה לכם רבנים נודעים מסוימים שאוהבים להאשים הומואים ברעידות אדמה או מזוזות פגומות בהפסד במשחק כדורגל, זה לא במקרה.

 , צילום: galta.co.il צילום: galta.co.il  , צילום: galta.co.il

 

2. מר קטר המגונדר

גם במאי מוערך כמו ווס אנדרסון צריך להתפרנס, מה שאומר יצירת דברים כמו סרטון הפרסומת הזה עבור חברת אופנה מסוימת. שלא שכנע אותנו לקנות בגדים מאותה חברת אופנה, אבל כן גרם לנו לרצות לראות עוד סרטים של ווס אנדרסון.

3. קוראים לזה NTD, ובטח אף פעם לא שמעת על זה

האם קר לכם ורטוב ואתם גוססים מצננת? ובכן ל-1.4 מיליארד איש על פני כדור הארץ יש בעיות רפואיות קשות יותר, שידועות בשם הכולל והמעליב מעט "מגיפות טרופיות מוזנחות" ועושות דברים איומים כמו לשתול לאנשים תולעת אוכלת-אדם באורך מטר בברך. זהו סיפורן, באנימציה ממש מוצלחת.

4. יותר איטלקי מספגטי בקיאנטי

אנחנו די שמחים שזוג הקשישים האיטלקים ונרגנים באופן מוגזם לחלוטין הם לא הסבא והסבתא שלנו, אבל לא היה אכפת לנו לקבל אותם בהשאלה לצרכי בידור לזמן מוגבל.

5. 4000 רבנים נכנסים לאצטדיון

שמישהו יעצור כבר את אתגר בובת חלון הראווה המטופש הזה, אנא. אנחנו מוכנים לשלם כל מחיר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות