אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התחרות על כיס ההורים החלה: בנק הפועלים מציע ריבית של 4% לחוסכים צילום: שאסטרסטוק

התחרות על כיס ההורים החלה: בנק הפועלים מציע ריבית של 4% לחוסכים

ההצעה תקפה להורים שיפקידו את הכספים במסגרת תוכנית חיסכון לכל ילד שתחל בינואר הקרוב

05.12.2016, 09:19 | שירות כלכליסט

הבנק מציע כיום להורים שיפקידו אצלו את סכום החיסכון החודשי שישולם על ידי הביטוח הלאומי תכניות חיסכון ייעודיות בריביות אטרקטיביות במיוחד. רונן שטיין, משנה למנכ"ל והממונה על החטיבה הקמעונאית: "ההורים יקבלו השקעה סולידית ובטוחה, שמעניקה להם ודאות שיוכלו לדאוג לעתיד ילדיהם".

החלטות החלטות כל מה שצריך לדעת על תוכנית חיסכון לכל ילד תוכנית החיסכון לילדים מטעם המדינה תחל לפעול מינואר הקרוב, ובימים הקרובים ההורים יקבלו הודעות מביטוח לאומי ויצטרכו לבחור את המסלול המועדף עליהם. כמה זמן יש לקבלת ההחלטה, מה קורה אם לא בוחרים ואילו שיקולים כדאי להביא בחשבון רחלי בינדמן, 9 תגובותלכתבה המלאה
הבנק מציע להורים שיבחרו להפקיד אצלו את סכום חיסכון החודשי לילדיהם שש תכניות חיסכון ייעודיות לתקופות שונות בהתאם לגיל הילד, ובכללן מסלולי חיסכון בריבית קבועה ואטרקטיבית של עד 4% לשנה לחיסכון ל-18 שנה, וזאת לדברי שטיין ללא סיכון בשוק ההון.

כזכור, מינואר הקרוב יפקיד המוסד לביטוח לאומי 50 ששקל בחודש לחשבונו של כל הורה לילד הזכאי לקצבת ילדים עד גיל 18. סכום החיסכון החודשי יופקד לחשבון חיסכון ייעודי, על שם הילד. ההורה יהיה זכאי להפקיד לחשבון החיסכון סכום נוסף של 50 שקל מתוך קצבת הילדים.

מהלך חיסכון זה, אותו יזם משרד האוצר, מתחבר היטב לפעילות הבנק בעולם החיסכון לילדים: הבנק רואה חשיבות רבה בהקניית הרגלי חיסכון נכונים מגיל צעיר ומוביל את התחום כבר שנים רבות, עם מגוון תכניות ועולם התוכן הייחודי של "דן חסכן".

 , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק  , צילום: שאטרסטוק

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות