אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חג מולד (מאוד) שמח באיקאה: כל עובד יקבל בונוס של 1,200 ליש"ט צילום: ikea

חג מולד (מאוד) שמח באיקאה: כל עובד יקבל בונוס של 1,200 ליש"ט

בסך הכול תחלק איקאה 108 מיליון יורו שייכנסו ישירות לקופת הפנסיה של כל עובד. "אנו רוצים להיות מקום שמדהים לעבוד בו"

05.12.2016, 14:13 | שירות כלכליסט

עובדיה של "איקאה" ייהנו במיוחד בחג המולד הקרוב, כשכל אחד מהם יקבל בונוס של 1,200 ליש"ט. בסך הכול תחלק החברה 108 מיליון יורו לעובדיה ברחבי העולם. הכסף יופרש מתוכנית נאמנות של החברה, ויוכנס ישירות לקופות הפנסיה של העובדים.

קראו עוד בכלכליסט

"אנו רוצים להיות מקום שמדהים לעבוד בו, עם עובדים מרוצים ומשגשגים, המבקשים להישאר בחברה. אנו יודעים שהקולגות שלנו רוצים לעבוד אצלנו בשל העובדה שאנו חברה המבוססת על ערכים עם מיקוד בהתפתחות", אמרה מנהלת משאבי האנוש של החברה, קארין ברגמן.

סניף איקאה בנתניה, צילום: צביקה טישלר סניף איקאה בנתניה | צילום: צביקה טישלר סניף איקאה בנתניה, צילום: צביקה טישלר

אולם, הבונוס הנדיב עדיין קטן מזה שמקבלים עובדים בחברות אחרות כגון "ג'ון לואיס" ו"ווייטרוס", המקבלים בונוס של 1,585 ליש"ט כל אחד. הסיבה היא ירידה ברווחי איקאה בשנים האחרונות. בנוסף, בניגוד לאיקאה, חברות אלו מעניקות את הכסף במזומן, ישירות לידי העובדים.

איקאה הייתה הראשונה להתאים את השכר לשעה לתנאי המחייה במיקום של חנויותיה וכן שינתה את מערך המשמרות כדי לאפשר לעובדיה ליהנות מלפחות סוף שבוע אחד מלא בבית.

"אם אתה מרגיש טוב בבית, אתה מגיע לעבודה במצב נפשי טוב יותר. ולדבר זה יש השפעה על לקוחותינו", אמרה ל"אינדיפנדנט" מנהלת התפעול של החברה באנגליה, ג'יליאן דראקפורד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות