אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איך עושה מרשמלו? צילום: LADbible_Facebook

PLAY

איך עושה מרשמלו?

סרטון שיגרום לכם להתאהב בחפצים שגרתיים, איפה הילרי, מצעד דמויות הסנטה המפחידות בהיסטוריה, ממוחו הקודח של חתול אקראי, ומבט מקרוב על תופעות מדעיות

05.12.2016, 18:01 | נמרוד צוק
1. האינטרנט של הדברים 

איך מרגישה משחת השיניים שלכם כשהיא יוצאת מהשפופרת? האם מרשמלו אוהב לשחות בתוך שוקו חם? ואיך בועת סבון נפרדת מהעולם? התשובות בסרטון הגאוני הבא שמשתמש בשרבוטים על וידיאו כדי להאניש בצורה מושלמת אלמנטים יומיומיים.

 , צילום: LADbible_Facebook צילום: LADbible_Facebook  , צילום: LADbible_Facebook

2. מועמדת לנשיאות לשעבר בסביבת המחיה הטבעית שלה 

הילרי קלינטון, זוכרים אחת כזו? תוהים איך היא מעבירה את זמנה לאחר ההפסד הצורב לטראמפ? את התשובה המפורטת ביותר מספק חשבון הטוויטר HRC In The Wild שמרכז צילומי פפרצי חובבניים שלה מגיחותיה למקומות ציבוריים לצד סתם ממים משעשעים.

 

3. הו הו הו 

הכריסמס עדיין מרוחק מאיתנו מרחק שלושה שבועות, אבל באינטרנט כבר מתחילים לצוץ סרטונים וממים סביב דמותו של סנטה קלאוס. למשל הסרטון הבא שמרכז את הדמויות הקולנועיות המפחידות, קריפיות ורצחניות ביותר שלבושות כמו סנטה וגם ממחיש באמצעות עזרים גרפיים עד כמה כל אחת מהן איומה.

4. החתול דרך על המקלדת 

והיום בפינת "מחוללי לורם איפסום שאנחנו אוהבים": קאט איפסום, המחולל שיצור לאתר האינטרנט או מה שזה לא יהיה שאתם זקוקים לטקסט מילוי עבורו מלל שנראה כאילו נהגה במוחו הקודח של החתול שלכם. 

5. מדע, ביץ' 

תגובות כימיות יכולות להיות דבר ממש יפה אם מצלמים אותה נכון, ממש מקרוב ובהילוך איטי. הנה תזכורת קצרה ומוצלחת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות