אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברצלונה תפתח אקדמייה לכדורגל בסין צילום: רויטרס

ברצלונה תפתח אקדמייה לכדורגל בסין

מתחם הכדורגל החדש שייבנה באתר הגולף הגדול בעולם, מישיון הילס באי היינאן הסמוך להונג קונג, יהפוך למרכז אימונים לנבחרת הכדורגל הסינית ולמועדונים הבכירים שלה, וכן יארח שחקני נוער. המטרה: לטפח דור חדש של "גיבורים לאומים"

08.12.2016, 10:50 | שירות כלכליסט

ברצלונה לוקחת את רעיון האקדמיה שלה לסין ותומכת בבניית מתקן באתר הגולף הגדול בעולם, מישיון הילס באי היינאן בסין, בסמוך להונג קונג. 

קראו עוד בכלכליסט

לאקדמיה יש כיום חמישה מגרשים, שצפויים להתרחב ל-30. "בעזרת 30 מגרשים נוכל לאכלס עד אלף תלמידים בפעם אחת", אמר צ לאקדמיה יש כיום חמישה מגרשים, שצפויים להתרחב ל-30. "בעזרת 30 מגרשים נוכל לאכלס עד אלף תלמידים בפעם אחת", אמר צ'ו. "המטרה היא כמובן ליצור את הליונל מסי, ניימאר או בקהאם הסיני, הגיבור הלאומי שלנו". | צילום: רויטרס לאקדמיה יש כיום חמישה מגרשים, שצפויים להתרחב ל-30. "בעזרת 30 מגרשים נוכל לאכלס עד אלף תלמידים בפעם אחת", אמר צ

מתחם הכדורגל החדש יהפוך למרכז אימונים לנבחרת הכדורגל הסינית ולמועדונים הבכירים שלה, וכן יארח אלף שחקני נוער, זאת במטרה לטפח דור חדש של "גיבורים לאומים" סינים.

ברצלונה תהיה "שותפה פיננסית אסטרטגית" ו"תספק מומחיות באימון באקדמיה החדשה", מסר סגן נשיא מישיון היל, טניאל צ'ו לסוכנות הידיעות AFP.

האתר כולל שני מתחמי גולף רחבי היקף. מתחם הכדורגל יבנה על אתר הגולף האיקו.

באתר יהיה גם בית ספר שיוכל להכיל עד 5,000 שחקנים, שבו ילמדו שחקני האקדמיה.

המסע לאמן שחקנים סינים שיוכלו להתחרות בזירה הבינלאומית כבר נמצאת בעיצומו, והאלופה המקומית גוואנגז'ו  אברגרנדה פתחה את האקדמיה הגדולה בעולם בשיתוף עם ריאל מדריד, שבו ייקחו חלק מעל 2,000 שחקני נוער.

"רמת החובבים היא מאד חשובה לפיתוח המשחק", הוסיף צ'ו. "החלום של הנשיא שלנו הוא שעד 2020 יהיו לנו 50 מיליון שחקנים במשרה מלאה, כך שמדובר על שוק עצום לקידום הפיתוח של שחקני הנוער".

לאקדמיה יש כיום חמישה מגרשים, שצפויים להתרחב ל-30. "בעזרת 30 מגרשים נוכל לאכלס עד אלף תלמידים בפעם אחת", אמר צ'ו. "המטרה היא כמובן ליצור את הליונל מסי, ניימאר או בקהאם הסיני, הגיבור הלאומי שלנו".

שלוש הקבוצות הבכירות בסין, גואנגג'ואו אברגרנדה, ג'יאנגסו סונינג ושנגחאי SIPG, יתאמנו במתחם בפגרה של הסופר ליג הסינית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות