אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ורינט צוללת ב-12% בטרום בניו יורק לאחר דוחות חלשים צילום: אוראל כהן

ורינט צוללת ב-12% בטרום בניו יורק לאחר דוחות חלשים

החברה לתוכנות בתחום המודיעין סיימה את הרבעון הפיסקלי השלישי עם רווח של 59 סנט למניה - 10 סנט מתחת לתחזיות השוק. המנכ"ל דן בודנר: "אנו מרוצים מההתקדמות של התוכנית האסטרטגית "

08.12.2016, 09:28 | מיקי גרינפלד

ורינטמסכמת רבעון מאכזב - ומניית החברה בנאסד"ק צוללת ב-12% בטרום מסחר. החברה דיווחה אמש לאחר הנעילה בניו יורק כי סיימה את הרבעון הפיסקאלי השלישי (שהסתיים ב-31 באוקטובר) עם רווח 37.21 מיליון דולר, או 59 סנט למניה - משמעותית מתחת לתחזיות השוק שעמדו על 69 סנט למניה.  

קראו עוד בכלכליסט

הכנסות החברה הסתכמו ב-260 מיליון דולר, וגם כאן, מתחת לציפיות האנליסטים, להכנסות של 268.8 מיליון דולר. בשורת ה-EBITDA הציגה ורינט 56 מיליון דולר, מול תחזיות ל-63 מיליון דולר.

ורינט נסחרת בנאסד"ק בשווי שוק של 2.4 מיליארד דולר, והיא איבדה מתחילת השנה 5.6% מערכה - מול עלייה של 7.7% בנאסד"ק (ועלייה של 9.9% של מגזר התוכנה). החברה צופה לשנה כולה הכנסות של 1.075 מיליארד דולר ורווח מתואןם למניה של 2.50 דולר.

חברת ורינט עוסקת בטכנולגיות של מודיעין עסקי, והיא מעסיקה ברחבי העולם למעלה מ-4,500 עובדים - עם מרכז גם בישראל. בסוף שנת 2015 ובמהלך שנה זו ביצעה מהלכי התייעלות ופיטורים. בעבר היתה ורינט חלק מקומברס, עד שב-2013 הצליחה להתנתק באופן סופי ולהפוך לעצמאית לחלוטין.

"אנו מרוצים מההתקדמות של התוכנית האסטרטגית שלנו השנה. בתחום הסייבר אנו שבעי רצון מהצמיחה בהיקף ההזמנות, המשקפת את הביקוש של מדינות לפתרונות מודיעין סייבר לאיומים הבטחוניים. אנו מצפים לסיים את השנה עם רבעון רביעי חזק, ולקראת השנה הבאה אנו מצפים לעלייה בסביבה של 5% בהכנסות פעילות הסייבר", אמר מנכ"ל החברה דן בודנר לאחר פרסום הדוחות.

דן בודנר מנכ"ל ורינט, צילום: אוראל כהן דן בודנר מנכ"ל ורינט | צילום: אוראל כהן דן בודנר מנכ"ל ורינט, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות