אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תנובה ממשיכה לאבד את בכיריה: הדוברת אלונה אריאלי להב עוזבת צילום: רמי זרנגר

תנובה ממשיכה לאבד את בכיריה: הדוברת אלונה אריאלי להב עוזבת

עזיבתה של אריאלי להב, שעמדה לאורך השנים האחרונות בחזית הארגון להגנה על מהלכי החברה, מתרחשת בהמשך לעזיבתו של המנכ"ל אריק שור, הסמנכ"ל איל ארד ועוד שרשרת בכירים שליוו את החברה בעשורים האחרונים

08.12.2016, 12:38 | נורית קדוש

תנובה ממשיכה לאבד את בכיריה. אלונה אריאלי להב, סמנכ"ל תקשורת וקשרי ממשל המשמשת גם כדוברת הקבוצה זה 8 שנים הודיעה הבוקר (ה') על החלטתה לסיים את תפקיד בסוף החודש.

עזיבתה של אריאלי להב, שעמדה לאורך השנים האחרונות בחזית הארגון להגנה על מהלכי החברה, מתרחשת בהמשך לעזיבתו של אריק שור, מנכ״ל תנובה, איל ארד סמנכ״ל המכירות ועוד שרשרת בכירים שליוו את החברה בעשורים האחרונים.

אלוני אריאלי להב. עוזבת, צילום: רמי זרנגר אלוני אריאלי להב. עוזבת | צילום: רמי זרנגר אלוני אריאלי להב. עוזבת, צילום: רמי זרנגר

עזיבת הבכירים מתקיימת כשברקע תנובה ממשיכה לאבד מכוחה בשוק המזון הישראלי. זאת בין היתר על רקע תחרות מצד שטראוס וטרה, כניסת שופרסל לתחום הבשר והחלב עם המותג הפרטי וכן שינויים מבניים הנוגעים לפתיתת שוק הבשר והגבינה הצהובה לייבוא פטור ממכס.

קודם למינויה לדוברת תנובה שימשה אריאלי להב דוברת הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו. לפני כן מילאה מגוון תפקידים בתחומי התקשורת השונים ובהם פרטנר, אינטרנט זהב ומשרד התקשורת. לאריאלי להב תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במדיניות ציבורית למנהלים.

בשבועות הקרובים תתמודד תנובה עם תוכנית ההתייעלות שכפתה עליה ברייט פוד הסינית, שבמרכזה פיטורי מאות עובדים. זאת במקביל לחתימה על הסכם קיבוצי חדש הכולל העלאת שכר עם העובדים שישארו בחברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות