אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היורש המיועד של קבוצת הראל יישאר בינתיים בלונדון

היורש המיועד של קבוצת הראל יישאר בינתיים בלונדון

בן המבורגר, שצפוי להתמנות לסגן יו"ר קבוצת הראל, ימשיך לגור בלונדון ויגיע לישיבות הדירקטוריון בישראל. הוא לא יקבל תשלום עבור תפקידו, אך יזכה להחזר הוצאות בגין הטיסות הלוך ושוב

12.12.2016, 11:43 | רחלי בינדמן

בן המבורגר, היורש המיועד של קבוצת הביטוח הראל צפוי אמנם להתמנות כסגן יו"ר הדירקטוריון, אך יישאר בשלב זה במקום מגוריו בלונדון. בדיווח על זימון אסיפת בעלי מניות לאישור מינויו של בן לדירקטוריון, נכתב כי המבורגר הצעיר לא יהיה זכאי לגמול בגין כהונתו כדירקטור בחברה, אולם יהיה זכאי לתשלום החזר הוצאות מאת החברה עבור השתתפותו בישיבות הדירקטוריון של החברה, ממקום מושבו בלונדון בעת שיגיע לישיבות הדירקטוריון בישראל. הסכום המירבי שיקבל המבורגר בגין החזר הוצאות לא יעלה על גובה התגמול השנתי המגיע לדירקטור מכוח החוק.

קראו עוד בכלכליסט

בן המבורגר הוא בנו של גדעון המבורגר ואחיינם של יאיר המבורגר ונורית מנור. יאיר המבורגר, גדעון המבורגר ונורית מנור הינם בעלי השליטה בחברה. בן אמור להתמנות לסגן יו"ר תחת דודו יאיר, המכהן כיו"ר הפעיל של קבוצת הראל, במטרה להכשירו לתפוס את מקומו של הדוד ביום מן הימים. לפני שש שנים עזב בן המבורגר את הראל, בה כיהן כמנכ"ל חברת האחזקות וכיו"ר בית ההשקעות הראל פיננסים, במטרה לנהל את עסקי הנדל"ן של המשפחה בלונדון. כעת הוא חוזר להיות מעורב בעסקי הביטוח, אם כי בשלב זה יישאר בלונדון, כשלפי הערכות בהמשך הוא ישוב עם משפחתו לארץ.

בן המבורגר. לא ממהר לחזור לארץ בן המבורגר. לא ממהר לחזור לארץ בן המבורגר. לא ממהר לחזור לארץ

המבורגר הינו בוגר תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, אוניברסיטת תל אביב. ותואר שני MBA התמחות במימון בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת קולומביה, ניו יורק. הוא מכהן כמנכ"ל חברת הנדל"ן HLO Advisory Limited הפועלת באנגליה וכן מכהן כדירקטור בחברות נדל"ן נוספות באנגליה, והוא ימשיך לכהן בתפקידיו הנוכחיים במקביל לכהונתו כדירקטור בחברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות