אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צו הקפאת הליכים זמני להפועל ת"א: "קיימת היתכנות להסדר נושים" צילום: עוז מועלם

צו הקפאת הליכים זמני להפועל ת"א: "קיימת היתכנות להסדר נושים"

נשיא בית המשפט המחוזי, איתן אורנשטיין, מינה את שאול קוטלר וחן ברדיצ'ב למנהלים המיוחדים של הקבוצה, שחובותיה עומדים על 100 מיליון שקל

12.12.2016, 11:58 | נעמי צורף

נשיא בית המשפט המחוזי בתל-אביב, השופט איתן אורנשטיין מינה את עו"ד שאול קוטלר ורו"ח חן ברדיצ'ב למנהלים המיוחדים של קבוצת הכדורגל הפועל תל אביב.

בנוסף, נתן נשיא בית המשפט המחוזי צו הקפאת הליכים זמני לקבוצה לחודש, עד לתאריך 11.1.2017.

קראו עוד בכלכליסט

אוהדי הפועל ת"א, צילום: עוז מועלם אוהדי הפועל ת"א | צילום: עוז מועלם אוהדי הפועל ת"א, צילום: עוז מועלם

"עיינתי בבקשה ובנספחיה והבאתי בחשבון את היקף החובות הניכר של החברה בסך 100 מיליון שקל. וגם את ההליכים נגד החברה שמסתכמים ב-15 מיליון שקל. אין חולק שהחברה נמצאת בחדלות פירעון ולכן יש לקבל את הבקשה", כתב נשיא בית המשפט בהחלטתו. "קיימת היתכנות להסדר נושים בכפוף להימצאות משקיע שהכנסתו תצמצם את הנזק שנגרם, בנוסף, יש ליתן את הדעת לדחיפות הרבה של הקפאת הלכים, אחרת לא יהיה מנוס מלהורות על פירוק".

בשבוע שעבר פנתה קבוצת הכדורגל לבית המשפט בקשה דחופה להקפאת הליכים בגין חובות של 100 מיליון שקל. לפי המפורט בבקשה, מועדון הכדורגל הפועל תל אביב שהמבקשת, הראל אחזקות, מחזיקה בזכויות הניהול שלו, הוא אחד ממועדוני הכדורגל המובילים והוותיקים בישראל, אך נכון להיום הפועל תל אביב חייבת לנושים שונים 100 מיליון שקל.

לפי הנטען, לסכום זה יש להוסיף עשרות מיליוני שקלים נוספים אשר הוזרמו בשנים האחרונות להפועל תל אביב על ידי גורמים שונים, ובהם בעלי המניות וגורמים נוספים והכל מתוך "אהבה אמיתית למועדון ודאגה להמשך קיומו". בלעדי סכומים אלה נטען כי הפועל היתה מגיעה לחדלות פרעון עוד לפני זמן רב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות