אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכבי תל אביב לא תמשיך ללבוש אדידס צילום: ראובן שוורץ

מכבי תל אביב לא תמשיך ללבוש אדידס

הקבוצה הודיעה שלא תחתום על הסכם חסות חדש עם חברת הלבשה אחרת אלא תעצב קו הלבשת ספורט משלה

12.12.2016, 17:54 | שירות כלכליסט

קבוצת הכדורגל של מכבי תל אביב לא תחדש את הסכם החסות שלה עם יצרנית הלבוש הגרמנית, אדידס. החוזה יימשך עד תום העונה הנוכחית, ואחריה יסתיים.

קראו עוד בכלכליסט

יש לציין כי החברה, שהתחייבה למיליארד יורו לריאל מדריד לפני מספר חודשים, מצמצמת את הנוכחות שלה בקרב קבוצות קטנות יותר.

במקביל מכבי תל אביב הודיעה שלא תחתום על הסכם חסות חדש עם חברת הלבשת ספורט אחרת אלא תפתח, תעצב קו הלבשת ספורט שלה - "איכותי וייחודי שיותאם בצורה מיטבית לצרכים של שחקני ואוהדי הקבוצה".

 , צילום: אורן אהרוני צילום: אורן אהרוני  , צילום: אורן אהרוני

מהקבוצה נמסר: "בהמשך ישיר לשדרוג אתר האינטרנט הרשמי, השקת אפליקציה חדשה, פתיחת שלוש חנויות רשמיות ואתר מכירות מקוון, ממשיך המועדון במגמת ההקשבה והלמידה על מנת לתת מענה לאוהדים וליצור חיבור חזק יותר לקהל. על מנת לייצר מוצר איכותי וייחודי, נעזר המועדון במומחים וביועצים מהארץ ומחו"ל, שעבדו עם מותגי הספורט המובילים בעולם. ליין המוצרים יתאפיין בעיצוב ייחודי שייוצר באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר על מנת להרכיב קו הלבשת ספורט חדשני עבור מועדון הכדורגל מכבי תל אביב, שחקניו ואוהדיו".

הבעלים מיטש גולדהאר הוסיף כי "בדומה לשווקים בסדר גודל דומה, יצרני המותגים הגדולים לא מציעים לליגה הישראלית אותו מגוון תלבושות המוצע במדינות אירופאיות אחרות. ייצור עצמי של התלבושת הרשמית תאפשר לנו את הגמישות לה אנו זקוקים. המותג של מועדון הכדורגל מכבי תל אביב יציע איכות ברמה הגבוהה ביותר כפי שמגיע לאוהדים שלנו".

המנהל הספורטיבי ג'ורדי קרויף אמר: "מהלך זה ממחיש יותר מתמיד את העבודה המשותפת של כל הגורמים על מנת לספק מוצרי הלבשה שתואמים את צרכי השחקנים. זהו מהלך חדשני בו כולנו מתגייסים על מנת להעניק לשחקנים ולאוהדים את המוצר הטוב אי פעם".

קבוצות בחו"ל מכניסות מיליונים, במזומן ובציוד, מחברות הלבשת הספורט. הניסוי של מכבי הוא ייחודי ומזכיר את המהלך של נאפולי, שהחליטה לא לקבל כסף מחברת הלבשת הספורט מאקרון, אך לשמור את כל ההכנסות ממכירות המרצ'נדייז.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות