אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלוני חץ רוכשת בניין משרדים בעיר וושינגטון תמורת 150 מיליון דולר צילום: צביקה טישלר

אלוני חץ רוכשת בניין משרדים בעיר וושינגטון תמורת 150 מיליון דולר

להערכת החברה צפוי הבניין להניב במהלך חמש השנים הראשונות ממועד סגירת העסקה NOI שנתי ממוצע של כ-9 מיליון דולר כך שמדובר בתשואה של 6% בשנה

13.12.2016, 09:44 | אורן פרוינד

אלוני חץ, קבוצת הנדל"ן שבשליטת משפחת ורטהיים ונתן חץ, הודיעה היום (ג') כי חברת הבת Carr Properties שמרכזת את פעילות החברה בארה"ב חתמה על הסכם לרכישת בניין משרדים הממוקם במרכז העסקים הראשי בעיר וושינגטון, בתמורה ל- 150 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

להערכת Carr צפוי הבניין להניב במהלך חמש השנים הראשונות ממועד סגירת העסקה NOI שנתי ממוצע של כ-9 מיליון דולר כך שמדובר בתשואה של 6% בשנה.

הבניין שוכן ב-1875 K Street בעל שטח השכרה כולל של 190 אלף רגל רבוע (17.4 אלף מ"ר), ומאוכלס כיום בתפוסה של 98%. השלמת העסקה צפויה להתבצע בינואר 2017.

בכוונת Carr לבצע גיוס הון מיידי מבעלי המניות שלה, בדרך של זכויות, בהיקף של 75 מיליון דולר לצורך מימון חלקי של רכישת הבניין. אלוני חץ הודיעה ל- Carr כי בכוונתה להשקיע את חלקה היחסי בזכויות הנ"ל (כ-34 מיליון דולר), ובנוסף לנצל את כל יתרת הזכויות שלא ינוצלו על ידי בעלי מניות אחרים ב-Carr.

חץ אמר היום: "זוהי רכישה שלישית שלה מתחילת השנה שמביאה את סך הרכישות של Carr בשנה החולפת לכחצי מליארד דולר. כאשר תושלם רכישה זו יעמוד שווי הנדל"ן של Carr על כ-2.5 מיליארד דולר כולל 560 מיליון דולר של פרויקטים בפיתוח. בכדי לתמוך בתוכניות הצמיחה והפיתוח, גייסה Carr מבעלי מניותיה 300 מיליון דולר מתחילת השנה וכעת היא מגייסת 75 מיליון דולר נוספים".

נתן חץ, צילום: צביקה טישלר נתן חץ | צילום: צביקה טישלר נתן חץ, צילום: צביקה טישלר
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות