אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל יבואנית פיז'ו אבי צור עוזב; הערכות: מנכ"ל קל אוטו יחליפו צילום: צביקה טישלר

מנכ"ל יבואנית פיז'ו אבי צור עוזב; הערכות: מנכ"ל קל אוטו יחליפו

מנכ"ל דוד לובינסקי הודיע על רצונו לעזוב את התפקיד לאחר שנתיים בלבד. בענף הרכב מעריכים כי דני שביט יחליפו

15.12.2016, 16:36 | תומר הדר

אבי צור, מנכ"ל דוד לובינסקי יבואנית פיז'ו וסיטרואן הודיע השבוע על רצונות לסיים את תפקידו. צור כיהן בתפקיד שנתיים בלבד, פרק זמן קצר במונחי ענף הרכב. על פי הערכות בענף, מחליפו של צור צפוי להיות דני שביט, מנכ"ל חברת הליסינג וההשכרה קל אוטו.

קראו עוד בכלכליסט

שביט נחשב בעבר למועמד לתפקיד מנכ"ל דוד לובינסקי. בתפקידו הקודם כיהן צור כמנכ"ל צ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן, סיאט, סקודה ואאודי במשך שש שנים.

אבי צור, צילום: צביקה טישלר אבי צור | צילום: צביקה טישלר אבי צור, צילום: צביקה טישלר

לדברי גורמים בענף הרכב, פרישתו של צור נובעת בעיקר ממה שמוגדר כחילוקי דעות עם דורי מנור, מבעלי השליטה בחברה. דורי מנור, בנו של יצחק מנור, ונכדו של מייסד החברה דוד לובינסקי כיהן בתפקיד המנכ"ל לפני כניסתו של צור לתפקיד. לדברי גורמים בענף הרכב, דורי מנור יצא לשהות ארוכה בסין לאחר מינויו של צור לתפקיד המנכ"ל, ועם שובו התגלעו חילוקי דעות בינו ובין צור.

לעזיבתו של צור קדמה עזיבתו של טל ברין, מנכ"ל חטיבת האופנועים והביטוח של דוד לובינסקי לפני כשבועיים. לדברי גורמים בענף הרכב, גם עזיבה זו נבעה מחילוקי דעות בינו ובין מנור.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
הבעיה של לובינסקי-ניהול לא מוצלח, אבל מקובע בחברה
תראו - הרבה מעסקי לובינסקי וחברות קשורות (ויש המון) מתנהלים ע"י בני משפחה ומקושרים כאלו ואחרים. ה-בעיה שלא כולם מוצלחים, אבל הם מקובעים בג'ובים שלהם בגלל הקשרים, ולא יעופו או יוחלפו גם כשהם לא טובים. אפילו הפרסום חייב להיות דרך חברה מקורבת, וככה הוא נראה. בנסיבות אלו גם מנהל חדש, ולא הכי מוצלח ,, לא יושיע את החברה. גם ההיצע של פז'ו-סיטרואן לא הכי מלהיב בשוק. אם היו נותנים פייט עם מחיר זול-מילא, אבל גם את זה הם לא עושים. אז שישארו בינם לבין עצמם. לציבור יש אפשרויות בחירה בחברות אחרות.
אישימוטו  |  17.12.16
לכל התגובות