אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חרבות אור ואיילים צילום: youtube.com

PLAY

חרבות אור ואיילים

האימפריה נכנסת לאווירת החג, האתר שיתאים לכם חתול, תוסף בדיקת עובדות לטראמפ, האיש שהחליט לבדוק מה הוא אומר מתוך שינה, וחילוק ארוך בחרוזים

18.12.2016, 18:21 | נמרוד צוק

1. אתם יכולים לקרוא לי דארת' קלאוס

למה להילחם סתם אם אפשר להפוך את זה למצעד כריסמס חגיגי? ככה זה נראה בגרסת טייסי המורדים נגד חיילי האימפריה.

 

 

 

2. היום אני ליל באב

האתר החשוב והשימושי "איזה חתול אתה" ייקח תמונת סלפי שלכם (או כל תמונה אחרת שמכילה פרצוף, הוא לא בררן), יפענח איזה רגש אתם מביעים בה ויצוות לכם חתול מתאים. אין על מה.

3.טראמפ, המהדורה המוערת

דונלד טראמפ אינו ידוע, אם להתבטא בעדינות, כאדם שמדייק בעובדות, ולמעשה במהלך חודשי הקמפיין האחרונים הוא פלט שקרים וטעויות עובדתיות גסות בקצב ממוצע של 20 ביום, ואלו רק ההתבטאויות המתועדות. זה אמנם לא עזר להילרי לנצח את הבחירות, אבל מי שדברים כאלו מנחמים אותו מוזמן להזכיר לעצמו עד כמה מדובר באדם לא ראוי לנשיאות באמצעות התוסף הזה של "הוושינגטון פוסט", שמוסיף ביאור והקשר נכונים לכל ציוץ שקרי של טראמפבטוויטר.

 

4. מדעי החלום

הרבה אנשים מדברים מתוך שינה, אבל אדם רוזנברג החליט לעשות מעשה ולהקליט את המלל שהוא מייצר במהלך הלילה. התוצאה גרמה לנו לתהות על מה לעזאזל הוא חולם ועוד יותר על איך החלומות הפרטיים שלנו עלולים להישמע.

  

 

5. בדידים? זה כל כך 1982

בזמן שבמערכת החינוך הישראלית מנסים כל מיני שיטות יצירתיות כאלו ואחרות בניסיון נואש להתמודד עם שנאת התלמידים למתמטיקה, במקומות קולים יותר בעולם לומדים פעולות חשבון באמצעות ראפ קבוצתי.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות