אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכונת המזומנים של דיסני ממשיכה לעבוד: "רוג 1" הכניס 155 מיליון ד' בסופ"ש הראשון בארה"ב צילום: youtube.com

מכונת המזומנים של דיסני ממשיכה לעבוד: "רוג 1" הכניס 155 מיליון ד' בסופ"ש הראשון בארה"ב

מדובר בפתיחה השנייה הטובה ביותר עבור סרט שיוצא לאקרנים בחודש דצמבר, במהלכו חל חג המולד. הסרט שעדיין מחזיק בפתיחה הראשונה הטובה ביותר הוא "מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר" שהכניס 248 מיליון ד' בסופ"ש הראשון להקרנתו בארה"ב

19.12.2016, 20:16 | שירות כלכליסט
הסרט החדש בסדרת מלחמת הכוכבים השיג את הפתיחה השנייה הטובה ביותר עבור סרט בחודש דצמבר. הכרטיסים לסרט "רוג 1: סיפור מלחמת הכוכבים" אזלו באולמות הקולנוע ברחבי ארה"ב בסוף השבוע האחרון. בעקבות זאת הוא הכניס 155 מיליון דולר בקופות. לשם השוואה, הסרט הקודם בסדרה "מלחמת כוכבים: הכוח מתעורר", שיצא לפני שנה, הכניס בסוף השבוע הראשון להקרנתו בארה"ב 248 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

ברחבי העולם ההכנסות עומדות בשלב זה על 290.5 מיליון דולר. הסרט מציג ברוב השווקים הבינלאומיים מלבד סין ודרום קוריאה. הסרט, שמבחינה כרונולוגית מקדים את עלילת הסרטים הקודמים, הוא גם הראשון שאינו מתרחש בתחום העלילה המרכזי של עלילות סקייווקר. הוא גם נחשב סרט אפל יותר, שכולל מספר גופות גבוה מהרגיל. אך המשיכה של מלחמת הכוכבים הספיקה לצופים.

דיסני, ששילמה 4 מיליארד דולר ב-2012 לרכישת הזכויות על הסדרה מלוקאס פילם, מתכננת להפיק סרטי המשך לקו העלילה הזה. החברה כבר עובדת על הפקת סרט על השנים המוקדמות של האן סולו.

במקום השני ברשימת הסרטים המכניסים נמצא סרט נוסף של דיסני, הסרט המצויר מוהאנה, שהכניס בסוף השבוע 11.7 מיליון דולר, ומאז הבכורה שלה כבר הכניס 161.9 מיליון דולר בקופות.

מתוך "רוג 1: סיפור מלחמת הכוכבים", צילום: youtube מתוך "רוג 1: סיפור מלחמת הכוכבים" | צילום: youtube מתוך "רוג 1: סיפור מלחמת הכוכבים", צילום: youtube

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות