אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הטכנולוגיה של Innoviz תשולב במערכות הרכב האוטונומי של Magna צילום: David Garb

הטכנולוגיה של Innoviz תשולב במערכות הרכב האוטונומי של Magna

המערכת שפיתחה החברה הישראלית מבצעת סריקה תלת-ממדית מהירה ומדויקת של סביבת הרכב. החברה נערכת כעת להרחבה משמעותית של פעילותה

20.12.2016, 16:29 | מאיר אורבך

חברת אינוביז (Innoviz) טכנולוגיות הכריזה שספקית מערכות הרכב מגנה (Magna) תשלב את רדאר הלייזר של אינוביז במערכות שלה. על פי הודעה שהוציאו החברות, הן פועלות לשלב את מערכת החישה שפותחה באינוביז בתוך מערכות הנהיגה האוטונומיות של חברת מגנה, כבסיס למערכות הרכב האוטונומי העתידי. החברות יחשפו את שיתוף הפעולה בתערוכת CES.

קראו עוד בכלכליסט

המערכת של אינוביז מבצעת סריקה תלת-ממדית ממרחק ומספקת תמונה של סביבת הרכב ברמת דיוק גבוהה ובזמן אמת, זאת תוך שיפור משמעותי בסדרי גודל בהשוואה לטכנולוגיות קיימות בכמה מימדים: הוזלה משמעותית במחיר, הקטנה בגודל המוצר והעלאת הביצועים בטווח וברזולוציה.

צוות הסטארט-אפ Innoviz, צילום: David Garb צוות הסטארט-אפ Innoviz | צילום: David Garb צוות הסטארט-אפ Innoviz, צילום: David Garb

אינוביז נוסדה בתחילת 2016, מעסיקה כיום כ-40 מהנדסים ובכוונתה להרחיב את פעילותה משמעותית בשנה הקרובה. החברה נערכת כעת להמשך פיתוח של מערך פתרונות טכנולוגיים משלימים, כגון מיזוג בין מערכות חישה, פיתוח כלי ראייה ממוחשבת, מיפוי תלת מימדי מדויק וזיהוי מיקום במרחב. אינוביז גייסה עד כה 9 מיליון דולר מהמשקיע זוהר זיסאפל ומקרנות הון הסיכון וורטקס, מאגמה, אמיתי ונצ'רס ודלק מוטורס.

"שותפות זו תשלים את היכולות שלנו בתחום הרכב האוטונומי ותקנה למגנה מערכת חישה מלאה הכוללת מצלמה, רדאר ולידאר", אמר סוואמי קוטאגירי, סמנכ"ל הטכנולוגיות של מגנה. "המעמד של מגנה כמובילת שוק בתחום מערכות התמיכה לנהג, ההיכרות המעמיקה עם מערכות הרכב, והניסיון הרב באינטגרציית טכנולוגיות לרכב מעניקים לנו את היכולת למזג באופן יעיל סנסורים שונים ולפתח מערכות אמינות בעת שעולם הרכב ממשיך להתקדם לעבר נהיגה אוטונומית מלאה".

"השילוב של הלידאר במערכת הנהיגה מהווה אבן דרך משמעותית המאפשר נהיגה אוטונומית מלאה תוך כדי שמירה על סטנדרטים גבוהים ביותר של בטיחות" אמר עומר כילף מנכ"ל ושותף מייסד אינוביז.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות