אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: חברת האופציות הבינאריות OptionRally פיטרה את עובדיה בישראל צילום: Bigstock

דיווח: חברת האופציות הבינאריות OptionRally פיטרה את עובדיה בישראל

בתקשורת בקפריסין דיווחו כי הפיטורים נבעו מהאיסור האיסור שהטילה רשות ני"ע הקפריסאית על חלוקת בונוסים - צעד שהפך את המסחר לפחות משתלם עבור הישראלים

20.12.2016, 18:26 | שירות כלכליסט

חברת המסחר באופציות בינאריות אופשנראלי (OptionRally) הרשומה בקפריסין פיטרה את מרבית העובדים שלה בישראל, המשרתים את הלקוחות דוברי האנגלית. בעקבות הפיטורים, כמעט שלא נותרה לחברה נוכחות במדינה. כך מדווח אתר חדשות הפיננסים פייננס מגנטס.  

קראו עוד בכלכליסט

בתקשורת בקפריסין דיווחו כי הסיבה למהלך היא האיסור שהטילה רשות ני"ע בקפריסין על חלוקת בונוסים, שאמורים לתמרץ לקוחות לסחור במוצרים ספקולטיביים מורכבים. האיסור הפך את המסחר באופציות לפחות משתלם עבור הישראלים.

החברה העסיקה 300 עובדים, שהציעו תמיכה טכנית מסביב לשעון בישראל. היא העבירה את הפעילות שלה לקפריסין, שם הפיקוח על מסחר באופציות בינאריות הוא פחות נוקשה. כבר ביולי  פיטרה אופשנראלי 120 עובדים בתמיכה הטכנית. באותה תקופה דווח שהחברה מארגנת מחדש את העסקים שלה, וייתכן שתעבור לשירות לקוחות ממוחשב.

בארץ אסרו לאחרונה על מסחר באופציות בינאריות. רשות ני"ע הכריזה גם כי בכוונתה לאסור על פרסום השקעות מסוג זה ללקוחות בחו"ל זאת, מכיוון שהם "פוגעים בדימוי של ישראל". פירוש הדבר שחברות המסחר לא יוכלו לתפעל מרכזי תמיכה מקומיים. רשות ני"ע הקפריסאית הטילה בספטמבר קנס של 138 אלף יורו על OptionRally, שכן על פי טענתה סיפקה למשקיעים מידע מוליך שולל באתרים שלה.

אילוסטרציה, צילום: shutterstock אילוסטרציה | צילום: shutterstock אילוסטרציה, צילום: shutterstock

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות