אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לייפציג תבטל את תקרת השכר שהציבה לעצמה צילום: איי פי

לייפציג תבטל את תקרת השכר שהציבה לעצמה

קבוצת הבונדסליגה מתכוונת לבטל בתוך שנתיים את תקרת השכר בגובה 3 מיליון יורו, כך הודיע המנהל הספורטיבי של המועדון ראלף ראנגניק

21.12.2016, 10:40 | שירות כלכליסט

 RB לייפציג מתכוונת לבטל בתוך שנתיים את תקרת השכר בגובה 3 מיליון יורו שהציבה, כך הודיע המנהל הספורטיבי של המועדון ראלף ראנגניק.

קראו עוד בכלכליסט

ראנגניק. "מגבלת השכר שהצבנו לעצמנו לא כתובה בשום מקום", אמר. "ואף שאנחנו הכרזנו עליה כעל חוק לא כתוב. היא לא תקפה לחמש השנים הבאות. במובן הזה, אנחנו נתפתח". , צילום: איי אף פי ראנגניק. "מגבלת השכר שהצבנו לעצמנו לא כתובה בשום מקום", אמר. "ואף שאנחנו הכרזנו עליה כעל חוק לא כתוב. היא לא תקפה לחמש השנים הבאות. במובן הזה, אנחנו נתפתח". | צילום: איי אף פי ראנגניק. "מגבלת השכר שהצבנו לעצמנו לא כתובה בשום מקום", אמר. "ואף שאנחנו הכרזנו עליה כעל חוק לא כתוב. היא לא תקפה לחמש השנים הבאות. במובן הזה, אנחנו נתפתח". , צילום: איי אף פי

לייפציג היא הקבוצה המפתיעה של הבונדסליגה העונה, לאחר שהשיגה ניקוד זהה לזה של באיירן מינכן, אך מדורגת מאחוריה בגלל הפרשי שערים. ראנגניק אמר לאתר DPA שהם צפויים לשלם לשחקנים משכורות גבוהות יותר בעתיד.

"מגבלת השכר שהצבנו לעצמנו לא כתובה בשום מקום", אמר. "ואף שאנחנו הכרזנו עליה כעל חוק לא כתוב. היא לא תקפה לחמש השנים הבאות. במובן הזה, אנחנו נתפתח".

ראנגניק (58) הוסיף כי מעבר לכך ששחקני רכש חדשים ירוויחו יותר, הם ישתמשו בזה גם כדי לתגמל את השחקנים שהיום מאפשרים ללייפציג להתחרות על התואר.

"השחקנים שהביאנו עד הלום צריכים גם ליהנות מההזדמנות להרוויח מזה", הסביר. "זה יקרה באופן אוטומטי כי יהיו בשלב מסוים שיחות על החוזים. לכן אנחנו רוצים לפנות לשחקנים המדוברים ולהעלות להם את השכר. במהלך העניינים, אנחנו נתאים את השכר להתפתחות הספורטיבית שלנו".

הקבוצה זוכה למימון נדיב מצד ענקית משקאות האנרגיה האוסטרלית רד בול ורשמה מאזן העברות שלילי של 50 מיליון יורו הקיץ - הגדול ביותר מקרב הקבוצות הגרמניות - אך עדיין איש לא ציפה שתתחרה על האליפות הגרמנית מול קבוצות כמו באיירן ובורוסיה דורטמונד.

מוקדם יותר השנה העביר יורג שמאדטקה, המנהל הספורטיבי של קלן, ביקורת על לייפציג, שאמר שלא מדובר "בקבוצה רגילה שרק עלתה ליגה".

בחודש שעבר רודי פולר, המנהל של באייר לברקוזן העביר ביקורת על תקרת השכר. "הם אוהבים להמעיט בערך עצמם. גם אם היו אומרים שהשכר שלהם הוא בין שמונה הגבוהים בליגה, זו לא הייתה בעיה. כולנו מודעים לכך שהם לא קבוצה רגילה שעלתה ליגה".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות