אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרוסופט זכתה בחוזה ענק של כמיליארד דולר עם משרד ההגנה האמריקאי

מיקרוסופט זכתה בחוזה ענק של כמיליארד דולר עם משרד ההגנה האמריקאי

ענקית הטכנולוגיה מרדמונד תספק שירותי תמיכה טכנית לסוכנות מערכות המידע של הפנטגון (DISA). הפנטגון חתם עם החברה בתחילת השנה על עסקה לרכישת יותר מ-4 מיליון רשיונות ווינדוס 10

21.12.2016, 17:36 | רפאל קאהאן

מיקרוסופט והפנטגון חתמו על עסקת ענק בהיקף של 927 מיליון דולר עבור שירותי תמיכה טכנית. על פי דיווח של סוכנות רויטרס היום (ד') השירותים יסופקו לפנטגון דרך DISA, סוכנות מערכות המידע של מערכת הביטחון האמריקאית.

קראו עוד בכלכליסט

עם זאת לא ברור אילו מוצרים יזכו לתמיכה הטכנית, הפנטגון חתם בפברואר שעבר על עסקה להעברה של יותר מ-4 מיליון עובדים של משרד ההגנה לווינדוס 10 תוך כשנה.

כל הפנטגון עם ווינדוס 10, צילום: בלומברג כל הפנטגון עם ווינדוס 10 | צילום: בלומברג כל הפנטגון עם ווינדוס 10, צילום: בלומברג

זאת ועוד, העסקה ככל הנראה גם מכסה את פעילות מחשוב הענן של מיקרוסופט, שהיא אחת הספקיות הגדולות של משרד ההגנה בתחום. על פי אתר Geekwire, החברה מתחזקת מרכזי נתונים ייעודיים עבור הפנטגון דרכם היא מאפשרת את השימוש של זרועות הביטחון האמריקאיות ב-Azure. המרכזים הראשונים נחנכו באוקטובר שעבר.

מיקרוסופט מתחזקת עמוד שלם באתר שלה שמתאר את התאימות שלה לדרישות מערכת הביטחון האמריקאית. DISA היא סוכנות המספקת את התשתית המחשובית לפעילות הכוחות האמריקאיים ברחבי העולם. היא גם מספקת שירותי מחשוב ענן לבית הלבן, סוכנויות הביון וכן ארגונים אחרים האמונים על הגנת המולדת. עם זאת, השימוש ב-Azure עדיין לא מאפשר להעביר על תשתית הענן מידע שהוא מעבר לסטטוס מוגבל. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות