אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הגיוס המוסדי של האחים נאוי - 117.5 מיליון שקל במחיר מניה הנמוך ב-2.5% ממחיר השוק צילום: עמית שעל

הגיוס המוסדי של האחים נאוי - 117.5 מיליון שקל במחיר מניה הנמוך ב-2.5% ממחיר השוק

החברה ציינה כי "הנפקת המניות נעשית בין היתר מתוך כוונת ורצון החברה להיכלל במדד ת"א 90". במקביל, דיווחה אתמול החברה על הנפקת חוב בהיקף כ-300 מיליון שקל למוסדיים

23.12.2016, 08:04 | גיל קליאן
חברת האשראי החוץ בנקאי נאוי - של האחים שאול ודורי נאוי - דיווחה אמש על השלמת הגיוס המוסדי בהנפקת מניות. החברה הצליחה לקבל התחייבויות מוקדמות של מוסדיים להשקעה של 117.5 מיליון שקל במניות החברה.

קראו עוד בכלכליסט

הגיוס המוסדי בוצע לפי מחיר מניה של 23.4 שקל, שיהיה מחיר המינימום במכרז הציבורי של החברה. מחיר זה נמוך ב-2.5% ממחיר הסגירה של מניית נאוי בתל אביב אתמול.

החברה ציינה כי "הנפקת המניות נעשית בין היתר מתוך כוונת ורצון החברה להיכלל במדד ת"א 90 אשר צפוי להיות חלק מרפורמת המדדים של הבורסה לניירות ערך בתל אביב".

במקביל, דיווחה אתמול החברה על הנפקת חוב בהיקף כ-300 מיליון שקל למוסדיים, שמהווה סוג של הלוואה לטווח קצר (לתקופה עד שנה) בריבית שצפויה לעמוד על עד 1%, שתשמש את החברה לפעילות המימון שלה בצ'קים והלוואות אחרות שהיא מעניקה ללקוחותיה (בריבית גבוהה משמעותית מ-1%).

מימין: שאול ודורי נאוי, צילום: עמית שעל מימין: שאול ודורי נאוי | צילום: עמית שעל מימין: שאול ודורי נאוי, צילום: עמית שעל
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות