אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרוויחו 27 מיליון ש' בשנתיים ממכירת 3 קומות במגדל מידטאון בת"א הדמיה: סטודיו 84

הרוויחו 27 מיליון ש' בשנתיים ממכירת 3 קומות במגדל מידטאון בת"א

שותפים בארנסט אנד יאנג רכשו בשנת 2014 חמש קומות בבניין הנבנה בדרך מנחם בגין בתל אביב וכעת מכרו חלק מההשקעה ברווח נאה

28.12.2016, 08:53 | דותן לוי

שותפים בחברת ארנסט אנד יאנג (קוסט פורר גבאי את קסירר) הרוויחו 27 מיליון שקל בתוך שנתיים ממכירת שלוש קומות במגדל מידטאון בת"א, כך נודע ל"כלכליסט".

בשנת 2013 דיווחה הפירמה כי רכשה 16 קומות משרדים במגדל לצורך העברת משרדי החברה למגדל ובתמורה ל־256 מיליון שקל. כעבור כשנה דיווחה הפירמה על רכישה של חמש קומות נוספות בתמורה ל־86 מיליון שקל נוספים, שנרכשו כהשקעה פרטית של שותפים בפירמה, למעט אחת שנרכשה כהשקעה על ידי נשיא החברה.

שנתיים לאחר מכן הוצעו למכירה ארבע הקומות שהוחזקו על ידי השותפים, מלבד הקומה שנרכשה על ידי הנשיא. קומה אחת נמכרה לפני כמה חודשים בתמורה לכ־30 מיליון שקל ולאחרונה נמכרו 2 קומות נוספות בתמורה לכ־60 מיליון שקל המשקפים מחיר של 13.65 אלף שקל למ"ר ברמת מעטפת. שתי הקומות הוחזקו על ידי כ־18 שותפים, ובהנחה שמדובר בהשקעה שווה, מדובר על רווח לפני מס של כ־950 אלף שקל לשותף.

הרוכשים, כ־14 משקיעים פרטיים שהתאגדו ביוזמת בית ההשקעות Natam Invest מקבוצת נת"מ נכסים רכשו את קומות 19 ו־21 במחיר נמוך ממחיר השוק במגדל, שבו נסחרים שטחי משרדים ב־16–19 אלף שקל למ"ר.

שטח קומה ממוצע הוא 1,665 מ"ר ברוטו, והעסקה כוללת גם 56 חניות תת־קרקעיות. לפי מנהלי נת"מ, גיא שעיה ודודי נג'מי, אחד היתרונות הבולטים בקומות הוא יחס החניה לכל מ"ר משרדים. מועד אכלוס הפרויקט הוא פברואר 2018.

הדמיית מגדל מידטאון בתל אביב, הדמיה: סטודיו 84 הדמיית מגדל מידטאון בתל אביב | הדמיה: סטודיו 84 הדמיית מגדל מידטאון בתל אביב, הדמיה: סטודיו 84

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
בישראל כבר לא צריך לעבוד. קונים נדל"ן ומתעשרים
אנשים פשוטים, לא טייקונים "מרוויחים" מעליית ערך הנדל"ן שלהן בממוצע בחודש יותר מהשכר שהם מקבלים על עבודתם. מצב הזוי שנמשך כבר כמה שנים. מוזר במיוחד לאור ההצפה שיש בשטח המשרדים באיזור המרכז ובמיוחד סביב איילון. הכל נשען על הפריחה של הייטק הישראלי בשנים האחרונות. כמו פרמידה שכולה תלוייה על ההצלחה של ההיטק נקווה שלא יגיע משבר הייטק נוסף, אחרת הכל פה יתמוטט כמו מגדל קלפים.
שי  |  28.12.16
לכל התגובות