אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שי גרוס מנהל הנוסטרו של מנורה עוזב את תפקידו צילום: שאסטרסטוק

שי גרוס מנהל הנוסטרו של מנורה עוזב את תפקידו

גרוס הצטרף למנורה לפני כ-4 שנים לאחר שעזב את חברת הביטוח כלל, זאת בסמוך למינוי של איזי כהן למנכ"ל החברה. גרוס מצטרף לגל פורשים של מנהלי השקעות בשנים האחרונות

28.12.2016, 10:08 | רחלי בינדמן

שי גרוס מנהל הנוסטרו של חברת הביטוח מנורה עוזב את תפקידו. גרוס הצטרף למנורה לפני כ-4 שנים לאחר שעזב את חברת הביטוח כלל, זאת בסמוך למינוי של איזי כהן למנכ"ל החברה.

קראו עוד בכלכליסט

גרוס מצטרף לגל פורשים של מנהלי השקעות בשנים האחרונות. מי שיחליף את גרוס הוא משה כיהלי שניהל את כספי העמיתים ואת כיהלי יחליף ניר מורוז שעזב באחרונה את בית ההשקעות פסגות וכיהן בעבר כמנהל כספי העמיתים בכלל ביטוח - שם עבד לצד גרוס.

הבוקר פרסם "כלכליסט" את ביצועי תיקי הנוסטרו של חברות הביטוח. בבחינת שלוש השנים האחרונות של תשואות תיקי הנוסטרו מובילה מגדל, עם תשואה מצטברת של 15.7%, אחריה הראל עם תשואה של 15.07%, לאחר מכן הפניקס וכלל, שתיהן עם תשואה מצטברת של 14.8%, ואחרונה מנורה עם תשואה של 13.95%. ניכר כי בשלוש שנים הפערים בין הגופים הם זניחים, ואילו ב־2016 הם נפתחים משמעותית. 

תיק הנוסטרו מעניין במיוחד כי סוגיות של נראות ותחרות על תשואות קצרות טווח פחות רלבנטיות לגביו. הוא אמור לשקף את ניהול ההשקעות הכי טהור - כספי בעל הבית - אך נעשה מאחורי הקלעים. 

השקעות, צילום: צביקה טישלר השקעות | צילום: צביקה טישלר השקעות, צילום: צביקה טישלר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות