אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צפו במפגינים שהפריעו לשר האוצר בוועידת "כלכליסט"; כיצד הגיב כחלון?

כשהחל השר כחלון על נושא הדיור, מחו מספר משתתפים שמייצגים ארגונים חברתיים וקראו לעברו "כחלון כחלון, אל תדאג. גם אתה תהיה בלי גג". כחלון השיב: "אני לא צריך תעודת כשרות מאף אחד"

28.12.2016, 15:11 | שחר אילן וניר טל

שר האוצר משה כחלון אמר היום (ד') בוועידת התחזיות 2017 של "כלכליסט": "לא נפסיק לבנות עד שיהיו יותר דירות מאנשים". הוא מצפה ל"עשרות אלפי דירות שישתחררו ממשקיעים".

כחלון הגיע לוועידה בתקופה טובה במיוחד מבחינתו - שבוע לאחר שהעביר תקציב דו שנתישמאפשר שנתיים של שקט כלכלי וחוק הסדרים גדול במיוחד ובשבוע בו הציג את תוכנית הצפון. חמי הציגה תמונות מערב הצבעה על התקציב בליל חמישי שעבר, בהן ראש הממשלה בנימין נתניהו אוכל במליאה בניגוד לאיסור ובכיר הקואליציה דוד ביטן ודודי אמסלם חוגגים בחדר ועדת הפנים עם ויסקי משובח.

 

כשהחל לדבר על נושא הדיור, מחו מספר משתתפים מצוות המחאה החברתית של ה"לא נחמדות ולא נחמדים" וצוות הדיור הציבורי של קרמן אלמקייס. הן קראו: "שרונה אוחיון נזרקה עם שני ילדים מדיור ציבורי בבאר שבע. היא עם שני ילדים בגשם. אנחנו דורשות תקציב לדיור הציבורי". עוד קראו המוחים, "מי שלא בונה הורס", "כחלון הבטחות דורשות לקיים", "כחלון, כחלון, אל תדאג. גם אתה תהיה בלי גג".

כחלון אמר בתגובה: "אני לא צריך תעודת כשרות מאף אחד. נולדתי בדיור הציבורי. אמא שלי גרה שם עד היום. אני לא יודע למה הן אומרות שאין תקציב. יש תקציב של מעל מילארד שקל, כמו שהיה בשנה שעברה. גלנט רכש ושיפץ דירות מה שלא היה בשנים האחרונות. השתנתה המגמה. אני מוכן שהתקשורת תבדוק אותי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות