אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גאפ מפסיקה את פעילותה בישראל: קוראת ללקוחותיה למהר ולנצל נקודות צילום: גיא אסיאג

גאפ מפסיקה את פעילותה בישראל: קוראת ללקוחותיה למהר ולנצל נקודות

קבוצת גוטקס מותגים, הזכיינית של גאפ בארץ, צפויה לסגור את שבע חנויות הרשת בישראל כבר במחצית הראשונה של 2017

29.12.2016, 09:38 | שירות כלכליסט

קבוצת גוטקס מותגים, זכיינית Gap בישראל, צפויה לסגור את חנויות הרשת בישראל במהלך 2017 - כך הודיעה הקבוצה לפני זמן קצר. במסגרת הודעתה מסרה גוטקס כי היא תעשה מאמצים לגייס עובדים מרשת Gap בארץ ולשלבם בתפקידים חלופיים בתאגידים אחרים בקבוצת המותגים.

קראו עוד בכלכליסט

נכון להיום, מפעילה גאפ שבעה סניפים בארץ - בקניון Big Fashion בבית שמש, בקניון רננים ברעננה, בקניון עיר ימים בנתניה,בקניון הגדול בפתח תקווה, בקניון עזריאלי בתל אביב, פרויקט אלרוב בשדרות ממילא ובקניון ארנה בהרצליה.

פרט לגאפ, חולשת קבוצת גוטקס של ג'ואי שוובל וחנן אליטוב על שלל מותגים כמו זארה, ברשקה, פול אנד בר, נייקי,  מסימו דוטי ומותגי בגדי הים כריסטינה, טורקיז, פלפל וגוטקס. בשנת 2015 עמד היקף ההכנסות של הקבוצה על 1.7 מיליארד שקל, מה שהופך אותה לקבוצת האופנה הגדולה בישראל במונחי הכנסות.

בעקבות ההחלטה לסגור את הפעילות בישראל, הודיעה הבוקר גאפ לחברי המועדון כי עליהם למהר לנצל את הנקודות שצברו בקניות קודמות ברשת.

בהודעה שנשלחה נמסר: "חברי מועדון יקרים, בחודשים הקרובים רשת חנויות Gap תיסגר, במידה וצברתם נקודות כחלק ממועדון הלקוחות אנו מזמינים אתכם להגיע לחנויות ולממש את הנקודות טרם סגירת הרשת".

עוד נודע ל"כלכליסט" כי החנויות יסגרו לכל המאוחר במחצית הראשונה של 2017. בקבוצה עדיין לא התקבלה החלטה האם לשחרר את החנויות לטובת השכרתן למתחרים או לפתוח במיקומים שיתפנו סניפים של מותגים אחרים שבבעלות הקבוצה.

 

חנות גאפ בישראל, צילום: גיא אסיאג חנות גאפ בישראל | צילום: גיא אסיאג חנות גאפ בישראל, צילום: גיא אסיאג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות