אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טוויטר השיקה שידורי וידיאו ב-360 מעלות צילום: גטי אימג'ס

טוויטר השיקה שידורי וידיאו ב-360 מעלות

השליטה בזווית הצפייה נעשית באמצעות הטיית הטלפון או עכבר המחשב. צילום סרטונים דורש מצלמת 360 מעלות וזמין בשלב זה לשותפי תוכן נבחרים בלבד

29.12.2016, 11:15 | נמרוד צוק
אחרי ששילבה את פיצ'ר השידורים החיים של פריסקופ באפליקציה הראשית שלה, טוויטר ממשיכה להשקיע בלייב וידיאו עם פיצ'ר חדש: שידור חי ב-360 מעלות. השימוש בתכונה דורש מצלמת 360 מעלות וזמין בשלב זה לשותפי תוכן נבחרים בלבד, כאשר הצפייה זמינה לכולם.

קראו עוד בכלכליסט

כאשר מנגנים את הסרטון מתוך טוויטר או פריסקופ על גבי הטלפון, השליטה בזווית הצפייה נעשית באמצעות הטיית המכשיר. כאשר צופים בו מהמחשב ניתן להזיז אותה באמצעות העכבר. מעבר לכך השימוש במצב צפייה זהה לשידורי לייב רגילים, כאשר ניתן לצפות בסרטון גם בדיעבד לאחר סיום השידור.

עם שחרור הפיצ'ר החברה מיישרת קו עם פייסבוק, שהציגה יכולת זהה עבור צופי פייסבוק לייב לפני שבועיים, כאשר גם במקרה זה האפשרות לייצר תכנים בפורמט זה זמינה כרגע רק למספר מוגבל של שותפי תוכן גדולים.

חיפוש אחר התגית #periscope360 , בה טוויטר משתמשת כדי לקדם את הפיצ'ר, מעלה בשלב זה שני סרטונים בולטים - האחד מהכנות למשחק של קבוצת הכדורסל "טאר הילס" בצפון קרוליינה והשני של הווידיאו בלוגר אלכס פטיט, שתיעד זריחה בפלורידה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות