אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קולפלנט מוציאה מכירה ראשונה של המוצר לטיפול במחלת גידים

קולפלנט מוציאה מכירה ראשונה של המוצר לטיפול במחלת גידים

החברה השלימה מכירה של ה-Vergenix ב-200 אלף שקל לספקית מוצרי האורתופדיה אטרקס - המשווקת את מוצרי קולפלנט באירופה ובמזה"ת

01.01.2017, 15:20 | דרור רייך

חברת קולפלנט הישראלית שפיתחה טכנולוגיה ייחודית להפקת קולגן אנושי מצמח הטבק מתחילה להציג מכירות ראשוניות של מוצריה. היום (א') מדווחת החברה למשקיעים על מכירה ראשונה של המוצר לטיפול בדלקות גידים. 

קראו עוד בכלכליסט

מדובר אמנם במכירה קטנה בהיקף של כ-200 אלף שקל, אך מדובר על הכנסה משמעותית שנייה בלבד לחברה. כמו כן מדובר במכירה ראשונה של המוצר הספציפי לטיפול במחלת גידים - ה-Vergenix STR. קולפלנט סיימה את הרבעון השלישי עם הכנסות של 92 אלף שקל.

הרוכשת היא ספקית מוצרי האורטופדיה ארטרקס (Arthrex) שעימה נחתם לפני כחודש הסכם להפצה בלעדית של המוצר באירופה, במזה"ת, בהודו ובאפריקה. ארטרקס פועלת ברחבי העולם ופיתחה עד היום למעלה מ-10 אלף מוצרים והליכים רפואיים.

המכירה הראשונה מגיע בהמשך לקבלתה של קולפלנט אישור CE לשיווק המוצר באירופה. שוק היעד של VergenixSTR מוערך ב-3 מיליון פרוצדורות בשנה, בהיקף של כ-2 מיליארד דולר.

המוצר VergenixSTR פועל באמצעות שתל מבוסס קולגן ורכז טסיות המופק מדם המטופל אשר כולל רכיבים מעוררי צמיחה האחראים על התחדשות ותיקון רקמות רכות, התחדשות עצם, פיתוח כלי דם חדשים ועידוד תהליך ריפוי. לאחר הזרקתו לאזור הפגוע משנה המוצר את תצורתו מנוזל לג'ל צמיג אשר נשאר באזור הדלקתי של הגיד ומשחרר מתוכו באופן מבוקר חלבונים תרפויטיים שמקורם בטסיות.

חלבונים אלו בשילוב עם הקולגן יוצרים את אפקט הריפוי. כמו כן, השימוש בקולגן אנושי ממקור צמחי מוריד משמעותית את הסיכונים שקיימים כיום בשימוש בקולגן מהחי ברפואה, כמו זיהום, העברת מחלות או דחייה על ידי הגוף המקבל.

יחיאל טל מנכ"ל קולפלנט יחיאל טל מנכ"ל קולפלנט יחיאל טל מנכ"ל קולפלנט

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות