אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נטו והמנכ"ל הפורש של החברה הבת מקימים יחד מפעל לייצור מוצרי הקצפת ריץ' צילום: שוקה כהן

נטו והמנכ"ל הפורש של החברה הבת מקימים יחד מפעל לייצור מוצרי הקצפת ריץ'

נטו מלינדה הודיעה על סיום כהונתו של המנכ"ל הוותיק מרטין גלוז והחלפתו באבני אורן. גלוז יקים עם נטו חברה בת שתקים מפעל לייצור מוצרי הקצפת בישראל

01.01.2017, 16:32 | נורית קדוש

קבוצת נטו שבשליטת עדי עזרא משנה את פניה. נטו מלינדה, החברה הבת הודיעה על סיום כהונתו של המנכ"ל הוותיק מרטין גלוז והחלפתו באבני אורן שכיהן בשש השנים האחרונות כמנהל במחלקת הייבוא של החברה ומזכיר החברה.

לצד הפסקת כהונתו, תקים נטו חברה בת שתקים ותפעיל מפעל לייצור מוצרי ריץ'. מדובר בחברה פרטית בה תחזיק נטו 66.66% וחברה בבעלות גלוז 33.33% אשר תפעל לקיום ההתחייבות של נטו בהסכם שלה עם ריץ', להקמת מפעל שינוהל על ידי גלוז. בהתאם להסכם שנחתם בין הצדדים, תקנה החברה המשותפת באופן בלעדי את זכויות הייבוא על פי הסכם הרישיון וההפצה לריץ׳ בגין המוצרים המיובאים על ידי החברה וכן תסב לריץ' תעשיות באופן בלעדי את כל שאר זכויותיה מכח הסכם הרישיון וההפצה וההסכמים בכדי לאפשר לריץ׳ תעשיות לעסוק בתחום הפעילות ובכלל זה באמצעות הקמה ותפעול המפעל בישראל. ריץ' היא חברה שמתמחה במוצרי קצפת.

עדי עזרא, צילום: שוקה כהן עדי עזרא | צילום: שוקה כהן עדי עזרא, צילום: שוקה כהן

כל פעילות ההקמה ותפעול המפעל בישראל תתבצע על ידי ריץ׳ תעשיות ויחולו על ריץ' לרבות רכישת מוצרי ריץ' שייוצרו במפעל וקיום יתר כל התשלומים לריץ' התחייבויותיה של החברה מכח ההסכמים. כל פעילות יבוא מוצרי ריץ' המיובאים על ידי נטו בפועל במועד חתימת ההסכם בהתאם להסכמים תתבצע באמצעות ריץ׳ תעשיות, בעוד שנטו תיוותר היבואנית הראשית של מוצרי ריץ'. השיווק הבלעדי של מוצרי ריץ' אשר ייוצרו במפעל בישראל וייובאו על ידי ריץ׳ תעשיות ייעשה על ידי נטו בתמורה לעמלת שיווק בשיעור 10% ממחיר המכירה שיתקבל בפועל.

גלוז צפוי להשתכר 63 אלף שקל ברוטו בחודש ויוכל למנות אחד מתוך 3 הדירקטורים בחברה המשותפת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות