אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנרב נכנסה לשותפות בפרויקט תמ"א 38 בירושלים צילום: נמרוד גליקמן

מנרב נכנסה לשותפות בפרויקט תמ"א 38 בירושלים

חתמה עם חברת צברים על פרויקט של 150 יחידות דיור בקרית יובל ומחזיקה באופציה לחתום על הסכמי המשך לעוד 4 פרויקטים של התחדשות עירונית

01.01.2017, 18:52 | דותן לוי

חברת מנרב בבעלותו של אברהם קוזניצקי דיווחה כי חתמה על הסכם לביצוע פרויקט תמ"א 38/1 ברחוב הציונות בירושלים בשיתוף עם חברת צברים. במסגרת ההסכם סוכם כי חלקה היחסי של מנרב פרויקטים יהיה בשיעור של 49% וחלקו היחסי של היזם עומד על 51%. עלות ההשקעה הכוללת בפרויקט הינה כ-105 מיליון שקל והיקף הכנסות צפוי של כ-125 מיליון שקל.

הפרויקט שנקרא "יובל" הנו פרויקט התחדשות עירונית הכולל 70 יחידות דיור חדשות המתווספות ל- 80 יחידות הדיור הקיימות. בסך הכל הפרויקט יכלול 150 יחידות דיור על פני 5 בניינים ברחוב הציונות בקרית יובל. בכל בניין צפויות להיות כ- 4 דירות קרקע, 4 דירות בקומה 5, 4 דירות בקומה 6, 2 דירות גג וחניון תת קרקעי שיתפרש על שני מפלסים. כמו כן מתוכנן פיתוח סביבתי נרחב - מרחבים ירוקים, פינות משחק ופנאי. אדריכל הפרויקט הוא מעוז פרייס.

אברהם קוזניצקי יו"ר קבוצת מנרב, צילום: נמרוד גליקמן אברהם קוזניצקי יו"ר קבוצת מנרב | צילום: נמרוד גליקמן אברהם קוזניצקי יו"ר קבוצת מנרב, צילום: נמרוד גליקמן

עד כה נחתמו הסכמים עם 66 מתוך 80 בעלי דירות בחמשת הבניינים הקיימים, הדירות החדשות יהיו בנות 3-5 חדרים ועד כה נמכרו 15 יח"ד מתוך היחידות החדשות שיוקמו בפרויקט, שנמצא בהליכים לקבלת היתרי בנייה. כמו כן, למנרב פרויקטים תעמוד הזכות להיכנס כשותפה בשיעור של עד 50% בשני פרויקטי תמ"א 38/2 וכן בשני פרויקטי פינוי בינוי אותם מקדם אותו יזם.

דרור קוזניצקי, מנכ"ל מנרב פרויקטים אמר לאחר החתימה, "אנו מזהים בפרויקט פוטנציאל השבחה גבוה. הוא ממוקם במיקום אסטרטגי במיוחד בירושלים, בה אנחנו פעילים מזה מספר שנים. בנוסף, במסגרת העסקה חתמנו על הסכם שיתוף פעולה עם יזם אשר מוביל יזום של פרויקטים נוספים בתחום תמ"א 38 ופינוי ובינוי, מה שעשוי להוות עבורנו פוטנציאל להמשך הרחבה עתידית של פעילות הקבוצה".

את חברת צברים בבעלות רוני צברי ייצגה בהסכם השותפות עו"ד עופרה כהן ממשרד עוה"ד עמית, פולק, מטלון ושות'.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות