אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היום: נתניהו ייחקר באזהרה בחשד לקבלת טובות הנאה משני אנשי עסקים צילום: יונתן זינדל/פלאש90

היום: נתניהו ייחקר באזהרה בחשד לקבלת טובות הנאה משני אנשי עסקים

חוקרי המשטרה יגיעו הבוקר לביתו של רה"מ, לאחר 5 ימים שבהם ניסו לתאם מועד עם לשכתו. החשד: קבלת טובות הנאה בהיקפים גדולים משני אנשי עסקים בארץ ובחו"ל. נתניהו הבהיר לחוקרים כי החקירה לא תוגבל בזמן

02.01.2017, 07:26 | נעמי צורף
ראש הממשלה בנימין נתניהו ייחקר היום באזהרה בחשד לקבלת טובות הנאה בהיקפים גדולים משני אנשי עסקים בארץ ובחו"ל, כך פורסם אמש בחדשות ערוץ 2. עוד פורסם כי החקירה צפויה להתקיים בביתו של נתניהו בשעות הבוקר.

קראו עוד בכלכליסט

 על פי הפרסום, נתניהו הבהיר לחוקרים כי החקירה לא תוגבל בזמן. ראש אגף החקירות פנה ללשכת נתניהו כבר לפני חמישה ימים כדי לתאם מועד אבל לא נענה. גורם במשטרה אמר אז כי סיבת העיכוב בקביעת המועד היא בלשכת רה"מ. 

ראש הממשלה בנימין נתניהו, צילום: יואב דודקביץ ראש הממשלה בנימין נתניהו | צילום: יואב דודקביץ ראש הממשלה בנימין נתניהו, צילום: יואב דודקביץ

אתמול התייחס נתניהו לפרסומים אודות הפגישה עליה דווח לראשונה בחדשות 2 בינו לבין היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, שבה הודיע לו כי הורה לפתוח נגדו בחקירה. "אני מציע לאופוזיציה להירגע ולשלוח צפירת הרגעה לחייטים", אמר נתניהו בישיבת שרי הליכוד.

על פי הפרסומים מהשבועות האחרונים, נתניהו חשוד בקבלת טובות הנאה בהיקפים גדולים מאיש עסקים בארץ ומאיש עסקים בחו"ל. עוד פורסם לאחרונה כי לפני כשלושה שבועות נרשמה פריצת דרך בתיק זה. החקירה מרוכזת בפרקליטות מחוז ירושלים. יציאתו לחופשה של הפרקליט אורי קורב עיכבה לזמן מה את החקירה. במסגרת הבדיקה נחקרו והעידו כ-50 אנשים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
"אין דבר שאיני יכול להעביר כרצוני" כדברי נתניהו
אמירה שלא נאמרה מעולם ע"י ראש ממשלה במדינת ישראל אומרת דרשני רב משמעי ביותר. נוכח עובדה זאת מדוע לא נפתחת חקירה ממלכתית על כל תיפקודו והתנהלותו בממשלת ישראל בתקופת היותו שר האוצר. שהרי ההשלכות של כל התנהלותו הן על כל השווקים החל מהדיור, הבורסה וכל יוקר המחירים במזון וצרכי הבית. מדוע אין מחאה ציבורית אדירה בנושא שכן חקירה זו מעידה כאלף עדים על כל התנהלותו כולל הנזקים במדיניות החוץ ???!!!!!!
כלימו  |  02.01.17
לכל התגובות