אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בהמשך למיזוג התפעולי: ניו פארם תחדל לפעול כיישות משפטית נפרדת צילום: אלכס קולומויסקי

בהמשך למיזוג התפעולי: ניו פארם תחדל לפעול כיישות משפטית נפרדת

בעלי קבוצת המשביר רמי שביט ממשיך במיזוג ניו פארם אל תוך המשביר, במטרה לחסוך בעלויות ולצמצם חברות. המיזוג יכלול איחוד של מערכי המחשוב והנהלות החשבונות של שתי הרשתות

02.01.2017, 09:54 | אורנה יפת

רמי שביט, הבעלים של קבוצת המשביר 365 ממשיך במיזוג של ניו פארם אל תוך המשביר במטרה לחסוך בעלויות ולצמצם חברות. המשביר 365 הודיעה אתמול בערב (א') על מיזוג משפטי של רשת ניו פארם לתוך המשביר בתי כל בו, כך שניו פארם תחדל להתקיים כיישות משפטית נפרדת.

המהלך נועד לחסוך בעלויות של אחזקת שתי חברות נפרדות והחל כבר ביולי 2015 עם המיזוג התפעולי שביצעה המשביר 365 בין שתי האחזקות העיקריות שלה: רשת הדראגסטור ניו פארם ורשת בתי הכל בו המשביר, במסגרתו אוחדו המטות של שתי הרשתות, שונה המבנה הארגוני ושתי הרשתות הקמעונאיות פועלות תחת הנהלה משותפת. כעת ממשיך שביט במהלך המיזוג שיכלול איחוד של מערכי המחשוב והנהלות החשבונות של שתי הרשתות, וניו פארם תפסיק לפעול כחברה נפרדת.

סניף ניו פארם בתל אביב, צילום: עמית שעל סניף ניו פארם בתל אביב | צילום: עמית שעל סניף ניו פארם בתל אביב, צילום: עמית שעל

עם המיזוג התפעולי לפני שנה וחצי, הודיע שביט כי המהלך יחסוך לחברה בין 15 ל-30 מיליון שקל. איחוד המטות תחת הנהלה אחת לשתי הרשתות חסך לחברה עד כה כ-10 מיליון שקל ובמסגרתו פוטרו בעבר כ-100 עובדים. עם השלמת המיזוג יועברו הנכסים וההתחייבויות של ניו פארם למשביר בתי כל בו, וכל התקשרות חוזית של ניו פארם תירשם תחת המשביר בתי כל בו.

המיזוג לא צפוי לכלול פיטורי עובדים נוספים ועל פי הודעת החברה, יישמר רצף הפיצויים והזכויות הסוציאליות של עובדי ניו פארם במסגרת ההתקשרות עם המשביר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות