אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתניהו אחרי החקירה: "שנים של רדיפה יומיומית נגדי התבררו אתמול כלא כלום" צילום: יואב דודקביץ

נתניהו אחרי החקירה: "שנים של רדיפה יומיומית נגדי התבררו אתמול כלא כלום"

אמש נחקר נתניהו במעונו בחשד לקבלת טובות הנאה מאנשי עסקים. רק היום בצהריים פרסם את תגובתו בפייסבוק ולפיה "'ביביטורס' – כלום! טענה למימון בחירות אסור – כלום! טענה להטיית תוצאות פריימריז – כלום! טענה לקבלת טובות הנאה בחו"ל ומימון טיסות – כלום! "

03.01.2017, 13:26 | מערכת כלכליסט
ראש הממשלה בנימין נתניהו העלה לפני שעה בפייסבוק תגובה על חקירתו אמש: "'ביביטורס' – כלום! טענה למימון בחירות אסור – כלום! טענה להטיית תוצאות פריימריז – כלום! טענה לקבלת טובות הנאה בחו"ל ומימון טיסות – כלום! שנים ארוכות של רדיפה יומיומית נגדי ונגד משפחתי התבררו אתמול כלא כלום – שום דבר. מישהו בתקשורת יתנצל על אלפי הכותרות, המאמרים ושעות השידור של "עיתונות חוקרת במיטבה", שהתבררו כקשקוש מוחלט? בטח לא דרוקר. אני חוזר ואומר: לא יהיה כלום – כי אין כלום".

קראו עוד בכלכליסט

אמש בסביבות השעה 11 בלילה הסתיימה חקירתו באזהרה של נתניהו במעונו בירושלים, בחשד לקבלת טובות הנאה מאנשי עסקים. במקביל מנדלבליט פרסם הודעה מיוחדת: "נתניהו נחקר בחשד לקבלת טובות הנאה מאנשי עסקים"; כמו כן פירט נושאים שהוחלט שלא להמשיך לבדוק אותם.

בנימין נתניהו בישיבת סיעת הליכוד אתמול, לפני החקירה במעונו, צילום: יואב דודקביץ   בנימין נתניהו בישיבת סיעת הליכוד אתמול, לפני החקירה במעונו | צילום: יואב דודקביץ בנימין נתניהו בישיבת סיעת הליכוד אתמול, לפני החקירה במעונו, צילום: יואב דודקביץ

מהמשטרה נמסר לאחר סיום החקירה: "יחידה ארצית של משטרת ישראל חקרה הערב באזהרה את ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, בחשד לקבלת טובות הנאה לכאורה. החקירה נמשכה כשלוש שעות במעון ראש הממשלה בירושלים. מטבע הדברים מעבר לכך לא ניתן למסור פרטים נוספים בשלב זה".

   

ממשרד המשפטים נמסר אמש: "נתניהו נחקר היום על ידי חוקרי משטרת ישראל מיחידת להב 433, באישור היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, בחשד לכך שקיבל טובות הנאה מאנשי עסקים.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
במדינת צדק המעלילים נענשים בישראל לא!
פרשת העלילות כנגד ראש הממשלה וגם כנגד סדרה ארוכה של נבחרי ציבור וסתם אזרחים הינה מגפה. כל האשמה, עלילה כזו גורמת סדרה ארוכה של עוולות, עינויי דין, הוצאות משפטיות, פגיעה במוניטין , הפסד ענק של כספים בגין אובדן ימי עבודה, ולאחר שהם נמצאים חפים מפשע, תהליך של שנים ,משום מה המעלילים לא נושאים בשום עונש. תופעה זו חייבת להיפסק לאלתר ולמצוא דרך לחייב את המאשימים, המעלילים בהוצאות! לחייב כל אדם הבא בטענות, בהאשמות להיחקר באמצעות סורק גלי מוח וכן גם הנאשם הטוען לחפותו. תוך ימים ספורים האמת תצא לאור.
ראובן גרפיט  |  04.01.17