אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לטוס בבואינג, על הקרקע

אל על חנכה סימולטור טיסה למטוסי בואינג 737. המנכ"ל דוד מימון: יתכן שבעתיד נפעיל גם סימולטור למטוסי ה"דרימליינר" שנקלוט בשנתיים הבאות

03.01.2017, 17:14 | עוזי בלומר

חברת אל על חנכה היום במתחם החברה באור יהודה, סימולטור טיסה למטוסי בואינג 737 שהיא מפעילה. הסימולטור מורכב מתא טייס שפורק ממטוס בואינג 737 משומש, והוא כולל את כל המכשור שקיים כיום בתא טייס של מטוס מסוג זה. אל על מפעילה 23 מטוסי בואינג 737, למעלה ממחצית צי המטוסים שלה.

הסימולטור יכול לדמות את נתוני הטיסה והנוף המקומי של כל שדות התעופה שמטוסי אל על מגיעים אליהם, וניתן להתאמן בו בתרחישים של טיסות יום ולילה, מזג אויר משתנה, ראות לקויה, ותקלות ומצבי חירום שאי אפשר לתרגל במטוס אמיתי כאשר הוא מטיס נוסעים. במתקן יתקיימו אימוני הכשרה של טייסים חדשים, וכן אימונים מתקדמים לטייסים מנוסים, מבלי שיצטרכו לצאת לחו"ל לצורך זה.

מנכ"ל אל על, דוד מימון, אמר באירוע ההשקה שתהליך הקמתו של הסימולטור היה מהיר מאד ונמשך שנה. לדבריו, אחרי שהחברה תקלוט את המטוסים מסוג בואינג 787 "דרימליינר" במהלך 2017 ו-2018,  ייתכן שיוקם סימולטור נוסף, לאימון טייסים בטיסה על דגם זה.

אל על חונכת סימולטור טיסה לבואינג 737, צילום: הילה ספאק אל על חונכת סימולטור טיסה לבואינג 737 | צילום: הילה ספאק אל על חונכת סימולטור טיסה לבואינג 737, צילום: הילה ספאק

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות